Musk Tuhý šampon Povzbuzení

4,8
36 hodnocení

Spokojenost 🥰 – Šampón skevěle pění a krásně voní!

1

Jeden z najlepších tuhých šampónov na našom trhu.

Vydrží 2-3 měsíce, vzorek k nákupu 1-2 měsíce! Mám mastné vlasy a díky šamponu jsou na dotek i po dvou dnech od umytí "fresh" a nemastí se tak jako dřív. Navíc krásně voní, jednoduše se aplikuje a jedno balení vydrží na dlouho :)

šampon mi vyhovuje, ideální na suché vlasy :-) Po umytí do vlasů aplikuju ještě olejíček a mám je krásně lesklé a dobře se rozčesávají. Není potřeba žádný další produkt- paráda a ještě dlouho vydrží a je ekologický.

Skvělé mýdlo – Zkoušel jsem toho víc, ale musím říct, že "zatím" s touto značkou a přímo s tímto mýdlem jsem spokojený. Na vlasy je skvělý.. zajímavé je, že se cítím líp. Vlasům se prostě líbí... Hezky voní a vydrží i 2 měsíce, když zjistíme, jak moc přírodně pění.

pro mastné vlasy NE – Chtěla jsem vyzkoušet tento šampon, protože je přírodní a šetrný k přírodě. Dočetla jsem se, že je určený i pro mastné vlasy, ale za mě určitě ne. Vlasy se mi mastí mnohem více. Už bych znovu nekoupila, ale člověk se suchými vlasy tento šampon určitě ocení.

Super – Už jsem vyzkoušela několik značek tuhých samponu a tento je v super, nezanechává takovy divny filtr na vlasech takže není potřeba jablecny proplach 😊 stačí jen sampon, kondicioner nepoužívám 😊 Docela bych ho s kvalitou prirovnala k samponum značky two cosmetics.

dobrý – za mě dobrý šampon. mám mastnější jemné vlasy a vyhovuje. určitě objednávám znovu .)