4,2
28 hodnocení

Mutant Mass je supr, jen neni pro slabe zaludky – Prumerne si dam tak 6 davek denne - tzn. 6x75 gramu (odmerek). Obcas je mi na druhy den rano tezko a nemam chut k jidlu a prejde me to az tak po pul hodine. Nicmene vysledky to opravdu prinasi, vaha jde porad nahoru. Doporucuji jedine Trojitou cokoladu, z ostatnich prichuti mi bylo na bliti. Dalo se to prezit, ale ke konci jsem se fakt tesil, az to dopiju a koupim si cokoladu. Vyzkousel jsem vsechny prichute.

7

Příchutě – Skvělý produkt. Objednávám pravidelně. Brownie mi přijde chuťově nejlepší, cookies je hodně sladký ale chuťově dobrý. Nejslabší mi přijde příchuť čokolády, je až příliš umělá.

Top – Top good skvělá chuť!

Dá se to. – Tak nový Mutant opět nezklamal. Chuť cookies je k zblití, po 6.8 kg už nechci sušenky nikdy vidět. Na druhou stranu během měsíce po jednom balení mám asi 3 kg nahoře. Samozřejmě tak 30% je tuk, ale s tím se při dávkování 2x 280g denně musí počítat. Mě to jako ektomorfovi nevadí. Síla šla taky nahoru. Beru hned další balení, teď už ale čoko.

Mutant Mass All New – Beru jen po cviceni,chut vyborna trochu sladsi ale da se to,urcite doporucuji.

Gainer Mutan mS aLL – Dříve jsem používal gainer od Extrafotu ,ale už mi vadila hrozně chut,a hlavně umělá chut,a toho cukru !!! Takže jsem zvolil tenhle,a dle mě super,ale určitě doporučuji vodu,a ne mléko,protože pak je nesnesitelně sladký až hnusný,ale co se týká dávky,vždy si dávám jednu a pul odměky před posilovnou,a to stejně po...protože kdybych měl dávat doporučenou dávku 280 g mi příjde celkem zbytečný,už s duvodu mnoho bílkovim,a tělo by mělo problém je strávit....ale jinak pěkně pak budete smrdět :D