4,3
91 hodnocení

Nárust za cenu stravitelnosti

Vyzkoušel jsem už kvanta gainerů a nově mi přišel pod ruku i Mutant Mass. Příchuť trojítá čokoláda chutná fantasticky, složením především zaujme široké spektrum aminokyselin, kterému může konkurovat jen pár gainerů a na požadovaný efekt také žádnou vítku nemám. Nicméně k jednoznačnému záporu patří stravitelnost, která je bezpochyb nejhorší, kterou jsem kdy zažil. Do pěti minut po vypití jedné odměrky, tj. pouze 1/4 doporučené dávky mi nastalo v žaludku totální peklo, palení a tlak, na což se bohužel ani po čase nedá navyknout a každá konzumace byla stejné utrpení. Z těchto důvodů bych raději upřednostnil zástpce z řad gainerů od Trec nutrition, které mají široký výběr, častěji přiznivější cenovou dostupnost a efekt srovnatelný spolu s perfektní stravitelností.

3
Chtěl bych se zeptat, který gainer od Trecu bys doporučil? Chtěl bych podobný efekt jako Mutant Mass,ale s dobrou stravitelností.

Nadýma

ťažšie strávitelný

3

Do objemu paráda :) nábíral jsem celkem kvalitní hmotu ! :)

3

Opět nezklamal

Tak nový Mutant opět nezklamal. Chuť cookies je k zblití, po 6.8 kg už nechci sušenky nikdy vidět. Na druhou stranu během měsíce po jednom balení mám asi 3 kg nahoře. Samozřejmě tak 30% je tuk, ale s tím se při dávkování 2x 280g denně musí počítat. Mě to jako ektomorfovi nevadí. Síla šla taky nahoru. Beru hned další balení, teď už ale čoko.

Recenze

Výborný, jen špatná rozpustnost.

Super svačina

Za mě jednoznačně jeden z nejelepších gainerů co jsem kdy mohl ochutnat. Jahodo-banánová příchuť mi připomíná žvýkačky pedro a ani po 3 měsících jsem se téhle příchutě nepřepil. Za mě naprosto super svačinka (poloviční dávka, 2 odměrky) kdykoliv během dne na dohnání kalorického deficitu .

Překvapil, ale hrozně nadýmá.

Hned zkraje: chutná mi. Moc. Ale hrozně nadýmá. To se nedá. Jako vzal jsem ho na zkoušku s tím, že to, co tu jiní psali o nadýmání, nemůže být tak hrozný. Je. Jakmile si ho dám, tak pak mám zaručeno že několik hodin trpím. Jít do tělocvičny? Abych se bál zabrat, protože plyny jdou ven. Ne. Tohle nejde. Škoda. Takže body jen za chuť.

Mutant-jahoda/banán

Pokud chcete nabrat tak Mutant mass je jeden z nelpších gainerů cena 6,8kg je také v pohodě,horší stravitelnost ale dá sa to no. Příchut jahoda banán je moc dobrá snad za zmínění stojí ještě trojtá čokoláda.

Skvělý produkt

Chut + učinky nenadýma

Nejchutnější gainer, co jsem zatím měl

Příchuť jahoda/banán ve mně evokuje vzpomínky na chuť žvýkačky Pedro :-).