MyoTec Royal Mass

MyoTec Royal Mass - diskuze k produktu

Hard-gainery (s vyšším podílem sacharidů)

MyoTec Royal Mass - gainer nadstandardní kvality

Royal Mass nabízí nadstandardní parametry funkčnosti, kvality a čistoty, které u běžných marketingových produktů obvykle nenaleznete. Na vývoji této jedinečné formule se podíleli špičkoví němečtí odborníci a specialisté, a to jednoznačným zaměřením na dva hlavní cíle:
1) maximální možná funkčnost (dynamická podpora růstu svalové hmoty, optimální a bezproblémové vstřebáván živin a využitelnost produktu)
2) maximální možná čistota použitých surovin, minimum balastních látek a nutričně neplnohodnotných složek hlediska čistoty (sušená syrovátka, sušené mléko, odtučněné mléko, laktóza, sušený vaječný bílek , soja, kolagen (želatina) atd.)
Výsledkem této sofistikované „symbiózy“ je Royal Mass, funkční gainer „křišťálové“ čistoty, který svýdynamickým anabolickým účinkem nabízí parametry, na které jsme po právu hrdi Royal Mass „bez nadsázky“ překonává všechny dosavadní limity a vytváří novou kategorii vysokoenergetických formulí určených pro budování svalové hmoty.

Royal Mass je určen pro všechny sportovce vyžadující efektivní nárůst hmotnosti a svalové hmoty, pro všechny ektomorfní typy, obtížně „nabírající“ svalovou hmotu, pro všechny sportovce požadující efektivní potréninkovou regeneraci a rychlé navození anabolických pochodů organizmu, pro všechny sportovce požadující špičkovou stravitelnost, bez nežádoucích vedlejších účinků (plynatost, pocit těžkosti), pro každého kdo upřednostňuje kvalitu a funkčnost.

Myotec Royal Mass v bodech:

  • ANABOLICKÁ PROTEINOVÁ FRAKCE: Hlavní složku tvoří bioaktivni syrovátkový izolát (WPI), který je garantovaném poměru 3:1 vůči bioaktivnímu micelárnímu kaseinenu.
  • ANABOLICKÁ SACHARIDOVÁ FRAKCE: Vysokoenergetická formulace 3stage carbohydrateblend garantovaným poměrem (vysokomolekulární kukuřičné polymery,glukózové polymery, glukóza monohydrát).
  • PREBIOTICKÁ LIPIDOVÁ FRAKCE: MCFA tuky garantovaném poměru (60 % kyselina kaprylová, 40 % kyselina kaprinová)
  • kombinace 10 nejdůležitějších vitamínů plnohodnotných dávkách
  • obsah nestravitelné laktózy, nižší než 1 %!
  • bez umělých sladidel
Celkem dotazů
15
20 odpověď
Dobrý den chci se zeptat jestli tenhle gainer můžu míchat s mlékem aby měl stejnou účinnost s vodou mi nechutná. Děkuji za odpověd.
Zdravím Kubo, určitě můžete, pakliže Vám to tak vyhovuje. Mléko narozdíl od vody obsahuje kalorie a makro/mikro živiny, koktejl pak bude výživnější. Obsah laktózy však může způsobovat horší trávení, což není pravidlem. Já osobně piji kvůli chuti proteinové nápoje běžne v poměru 1:1 voda:mléko při míchání ranního/večerního protein shakeu.
Dobry den, chtel sem se zeptat, proc nyni stoji royal 6kg verze 1770 kc po prihlaseni, kdyz jeste pred zavedenim noveho vzhledu stranek stal 15xx po prihlaseni a puvodni cena zustala stejna-1870. Dekuji za odpoved
Dobry den tento protein obsahuje mcfa tuky, fungují na stejném principu jako enzymy? Tedy k lepšímu trávení? Co říkáte tomuto gaineru?
Dobrý den ,který gainer je nejvhodnější k nabrání svalové hmoty- Myotec Royal Mass , Pvl Mutant Mass , Mex Size Max? Můj osobní názor je ,že Royal Mass má dobré složení akorát trošku dražší, Mutant Mass obsahuje přiliš cukrů , Size Max výhoda minimum cukru ale naopak nižší obsah aminokyselin. Děkuji za Váš názor
Poměr cena/úžitná hodnota vede Mutant Mass, složením asi Royal Mass, zkuste se podívat i na Instant Mass nebo nyní velmi oblíbený Solid Mass.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tento výrobek vhodný užít 30 minut po tréningu v dietě/rýsování (30min silový + 30min HIIT kardio)? Ihned po tréningu užívám 10g BCAA a 5g Glutaminu. Pokud ho zařadím do svého jídelníčku tak stále dodržím nižší příjem než výdej atd. Budu-li užívat 50g Royal Mass 30min po tréningu, tak by vše mělo být v pořádku že?
Jak říkáte, pakliže Vám tam Royal Mass z hlediska makro živin na den zapadá, je to v pořádku.
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je přínosné tento gainer používat s proteinem COMBAT od MusclePharm. Děkuji za odpověď.
Ano, uvdené výrobky lze kombinovat a můžou být při vhdoném dávkování přínosné ve snaze o nabrání svalové hmoty.
Dobrý večer, mohu tento přípravek míchat s mlékem? Děkuji za odpověď.
Zdravím, ano můžete.
někde jsem četl,že když se začíná s cvičením je lepší 14 dní cvičit bez nějakých suplementů aby si tělo zvyklo a potom až přidat nějaký gainer nebo protein,je to tak?? co doporučujete když někdo začíná? díky..
Když budete chytře jíst a dobře cvičit, suplementy nejsou na základní úroveň nijak zásadně potřeba. Ono je to celé komplexní záležitost. Doplňky stravy nabízí spoustu benefitů, avšak nelze tvrdit, že to "bez nich nejde". Pro začátek bych Vám doporučil cvičit alespoň 3 měsíce a průběžně se vzdělávat v oblasti výživy. Pak lze nasadit klasickou začátečnickou kombinaci protein, gainer, kreatin monohydrát. Měl byste se docela rychle posunout dál při správném dávkování a vhodném tréninku.
Já si koupil SOLID MASS a dávám si ho spíše když jdu cvičit,ráno a ihned po tréninku,odpočinkové dny si ho dávám jenom někdy,stravu mám dobrou a práci náročnou,tak si myslím že se tam ztratí ten gainer když si ho občas dám,jenom se ptám zkušenějších,někdo říká nebrat,někdo zase že to nevadí a v klidu z rozumem brát dávku jak má být,díky za odpověď.
Klíč je v dávkoání, kvalitě použitých surovin a poměru makroživin u přípravků tohoto typu. Momentálně je Solid Mass ve své jednoduchosti, kvalitě a dobré chuti za trestuhodně nízkou cenu jednou z nejlepších (né-li nejlepší) voleb na trhu ve své kategorii.
Dobrý den,zajímalo by mě,jestli můžu smíchat gainer s vodou ještě před cvičením cca dvě hodiny před konzumací?Děkuji
Můžete.
Dobrý den, poraďte mi prosím nejefektivnější gainer na nabírání. Jsem ektomorf, s Mutant Massem 6,8 KG se mi podařilo nabrat 4KG za 5 týdnů (+ pravidelné stravování cca 6 jídel denně), ale tento výrobek o přes tyto výsledky nechci -> příchuť je odporná / pomalu nepoživatelná. Díky za doporučení
Oat Snack, Fusion Gainer, Mass Gainz (vynikající chuť), Mutant Mass, Instatn Mass, One Stop Xtreme, Serious Mass, eventuelně MassCore.
Nejlépe něco méně sladkého, jako je to třeba u tohoto Royal massu. Kdyby jste mi mohl doporučit pouze jeden nejefektivnější, který by to byl? Děkuji za odpověď, pěkný den
Méně sladký je pokud vím Instant Mass, Jumbo, One Stop Xtreme. Všechny jsou slušné gainery, ale ne přímo pro ektomorfy (typy co těžko nabírájí). V takovém případě pak Fusion Gainer, také není tak sladký.
Hej věší prasárnu jsem nepil a to jsem ještě slušný .. Ta chut čokolády a kokosu je FAKT NECHUTNÁ .. nechutná to ani po jednom chutná to jak hnědá voda !
čau. Věř že ani Jahoda není to pravé ořechové.. :) Ale výsledky sou výsledky. Já do toho míchám 30g vanilkového proteiňáku a pak se to dá pít. Chce to něják dochutit. Jináč je to vážně kentus
Nechápu tuhle debatu, pokud někdo hledá lahodnou chuť, tak ať táhne do Mekáče. Myslím, že rozhodující je funkčnost a parametry výrobku.To tenhle výrobek má skvělé.
Dobrý den, co je podle Vás lepší volba Compres big, nebo tento royal mass, měl jsem compres a chuťově čoko byla skvělá. Složení je pry také celkem dobré, myslíte že přechod na royal mas je dobrá volba?.děkuji
Royal Mass má lepší poměr cena výkon, ale i B.I.G. je dobrý gainer. Co se týče chuti, nebál bych se v čokoládě ani Royal Massu, akorát není tolik sladký (neobsahuje umělá sladidla).
Chci se zeptat, mám tento protein příchuť jahoda a banán a nedá se to vypít :( poradíte mi nějak jak to dobře rozmíchat, aby se to dalo strávit?
*Gainer :)
Doporučuji užít mixér a namixovat do koktejlu nějaké ovoce, například studený banán (dobré je například banán namrazit a pak jej namixovat) pokud vám gainer samotný nechutná. Dá se přidat ledasco, např. kakao, nějaké jiné ovoce, skořice apod..
Určitě vyzkouším, zatím sem tam přidal sirup a dalo se to :) myslíte, že to něco udělá s nutričníma hodnotama?
Dobrý den rád bych se zeptal zdali obsahuje produkt umělá sladidla a pokud ano, tak která? Děkuji..
Chci se zeptat zda nebude vadit, když si gainer namíchám např. v půl 7 a vypiji ho až v 10 hodin. (hodiny jsou uvedeny dopoledne) Jelikož chodím do školy a tam nemám možnost si gainer připravit. Chci vědět zda to nemá důsledek na zhoršení kvality, chuť horší apod.
Chuť může být po 3 hodinách horší, než když si uděláte čerstvý shake ve studené vodě, nicméně na výživovou hmotu to žádný vliv v případě nijak neextrémního skladování mít nebude.