13
zodpovězených dotazů
Dobrý den, kdy bude dostupná čokoláda? Popřípadě jakou alternativu doporučujete? :)
Dobrý den chci se zeptat jestli tenhle gainer můžu míchat s mlékem aby měl stejnou účinnost s vodou mi nechutná. Děkuji za odpověd.
Dobry den, chtel sem se zeptat, proc nyni stoji royal 6kg verze 1770 kc po prihlaseni, kdyz jeste pred zavedenim noveho vzhledu stranek stal 15xx po prihlaseni a puvodni cena zustala stejna-1870. Dekuji za odpoved
Dobry den tento protein obsahuje mcfa tuky, fungují na stejném principu jako enzymy? Tedy k lepšímu trávení? Co říkáte tomuto gaineru?
Dobrý den ,který gainer je nejvhodnější k nabrání svalové hmoty- Myotec Royal Mass , Pvl Mutant Mass , Mex Size Max? Můj osobní názor je ,že Royal Mass má dobré složení akorát trošku dražší, Mutant Mass obsahuje přiliš cukrů , Size Max výhoda minimum cukru ale naopak nižší obsah aminokyselin. Děkuji za Váš názor
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tento výrobek vhodný užít 30 minut po tréningu v dietě/rýsování (30min silový + 30min HIIT kardio)? Ihned po tréningu užívám 10g BCAA a 5g Glutaminu. Pokud ho zařadím do svého jídelníčku tak stále dodržím nižší příjem než výdej atd. Budu-li užívat 50g Royal Mass 30min po tréningu, tak by vše mělo být v pořádku že?
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je přínosné tento gainer používat s proteinem COMBAT od MusclePharm. Děkuji za odpověď.
Dobrý večer, mohu tento přípravek míchat s mlékem? Děkuji za odpověď.
někde jsem četl,že když se začíná s cvičením je lepší 14 dní cvičit bez nějakých suplementů aby si tělo zvyklo a potom až přidat nějaký gainer nebo protein,je to tak?? co doporučujete když někdo začíná? díky..
Dobrý den,zajímalo by mě,jestli můžu smíchat gainer s vodou ještě před cvičením cca dvě hodiny před konzumací?Děkuji