Detox skladu! Před 6 hodinami jsme přidali do detoxu nový produkt s 5% slevou  

MyoTec Royal Protein

MyoTec Royal Protein - diskuze k produktu

Nad 60% bílkovin

MyoTec Royal Protein - instantní proteinová formule s přírodním sladidlem

Instantní proteinová formule s přírodním sladidlem steviolglykosid obsahující špičkové zdroje bílkovin garantovaného původu a čistoty. Obsah bílkovin se pohybuje dle příchutě v rozpětí 77% - 80% bílkovin. Základ tvoří výběrová směs bílkovin v garantovaném poměru 1:1 (nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát : nativní mléčný proteinový koncentrát). Použité zdroje bílkovin pochází z lokální rakouské a německé produkce s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu. Produkt je GMO free, rBGH (rBST) free a bez obsahu umělých sladidel.

V receptuře Royal Proteinu je optimalizován obsah dvou hlavních zdrojů bílkovin v poměru 1:1. První složkou je nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát získaný ultrafiltrací tekuté syrovátky, druhou pak nativní mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka. Každá dávka tak nabízí ideální mix obsahující jak klasický „whey protein“ bohatý na glykomakropeptidy, alfa-laktalbumin, beta-laktoglobulin a další frakce, tak nativní mléčnou bílkovinu zahrnující „native whey“ a micelární kasein. Nativní syrovátková bílkovina nabízí oproti klasické syrovátkové bílkovině mírně vyšší obsah esenciálních aminokyselin, klasická syrovátková bílkovina zase obsahuje glykomakropeptidy, které nejsou v nativní syrovátkové bílkovině obsaženy vůbec, proto je mix obou ideálním řešením.

MyoTec Royal protein v bodech:

  • 1/2 nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát (zdroj syrovátka) 
  • 1/2 nativní mléčný proteinový koncentrát (zdroj mléko) 
  • 3:2 = optimální poměr "rychlých a pomalých" proteinových frakcí pro kteroukoliv denní dobu
  • bez umělých sladidel
  • každá dávka obsahuje 25% doporučené denní dávky potřebných vitamínů
Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpověď
Lucie Vymazalová
před 3 lety

Dobrý den, prosím o pomoc s výběrem vhodného proteinu. Hledám protein jako doplněk stravy ve dnech, kdy nemám možnost se kvalitně najíst a potřebuji doplnit bílkoviny, zároveň bych ráda protein používala i v dietě a třeba na noc jako druhou večeři. Do teď jsem měla Reflex Peptide Fusion a jako alternativu teď zvažuji Moytec Royal Protein. Jdou moje úvahy správným směrem nebo byste doporučili něco jiného?

Jan Kern
Jan Kern
před 3 lety

Dobrý den, Vaše úvahy jsou správné, pouze je třeba myslet na různé zdroje bílkovin během dne a na noc jak píšete. Myotech Royal protein je chodným doplňkem právě přes den, naopka na noc volte protein s vyšším obsahem micellarního kaseinu, případně čistý micellární kasein. Pokud bych měl doporučit nějaký produkt přes den, chybu určitě neuděláte s TPW Whey proteinem, Myprotein Wehy Impact wheyem nebo právě zmiňovaný Royal protein.