4,7
114 hodnocení

MyProein Kesu Smoot/Crunchy

Pre mna topka na plnej čiare, či už smooth alebo crunchy. Chut nenormalna lahodna a konzistencia super pekne sa da premiesavat, jednoducho dokonalost.

2

Vynikající!??

Skvělé máslo

Máslo je skvělé, ať už jako přísada do kaší nebo samotné na večer k televizi a vydrží opravdu dlouho v lednici. Chuť je luxusně oříšková, prostě jako čisté kešu oříšky. Určitě jednou pořídím znovu!

Nebezpečně výborné

Toto máslíčko předsatvuje pro mě velkou výzvu. Díky němu jsem spadla do koloběhu přejídání, jelikož nikdy nešlo zastavit jen u jedné lžičky. Jednou jsem ho snědla půl kila na jednou. Ano, až tak je výborné. Je trochu jiné než jiná kešu másla, která jsem ochutnala, je tmavší, takové nazlátlé, a i chuťově je někde jinde. Což není ani špatně ani dobře, mám ráda, když není vše na jedno brdo :) Jen bacha ať nezpůsobí závislot. Je opravdu návykové

Mňam

Výborné máslo za úžasnou cenu, někomu by se mohlo zdát kilové balení jako hodně, ale nenechte se zmást! Je tak dobré že ani to kilečko zas tak dlouho nevydrží..:) Konzistence je hustá, máslo není tekuté/řídké. Můžete si jej dát do kaší, na chleba, do pečení.. Opravdu moc doporučuji! :)

Nejlepší kešu máslo ever!

Tak kešu máslo od Myprotein je jednoznačně nejlepší, které jsem kdy měla. Je krásně voňavé, jemné a ta výborná konzistence a chuť! :))) Pokud zvolíte křupavé kešu oříšky, tak rozhodně nebudete litovat. :-P

Boží

Prostě nejlepší

Doporučuji

Určitě doporučuji, výborná chuť , dobrá struktura

Not bad

Kdo má rád výraznější másla, tak asi nebude úplně nadšený.

Výborné