Myprotein CLA

Myprotein CLA - diskuze k produktu

CLA

MyProtein CLA - konjugovaná kyselina linolová

Konjugová kyselina linolová je volná mastná kyselina, která se přirozeně vyskytuje v potravinách jako je sýr, mléko, jehněčí nebo hovězí maso. Každá kapsle obsahuje 1600 mg oleje, který je získán ze světlice barvířské, obsah CLA je 80%.

MyProtein CLA v bodech:

  • přirozeně se vyskytující volná mastná kyselina
  • původ ze světlicového oleje
Celkem dotazů Celkem dotazů
9
9 odpověď
dogkill@
před 3 měsíci

Dobrý den mám dotaz mužů cla zároveň používat i ze synephrinem děkuji za odpověď.

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 3 měsíci

Dobrý den, ano tyto produkty kombinovat můžete. Přejeme pěkný den

Jana Konečná
před 9 měsíci

Dobrý den, u balení 180 tablet bylo dodání bylo již posunuto z 3.9., nyní máte "každým dnem". Bude do neděle možný nákup nebo ne? Děkuji

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 9 měsíci

Dobrý den, Jano, tento produkt je momentálně na příjmu, na e-shopu by se tedy měl objevit buď do konce tohoto týdne nebo začátkem příštího. Přeji pěkný den

Michaela Mandelikova
před 2 lety

Dobrý den, mohu se zeptat, kdy bude produkt opět skladem? Děkuji Michaela

Tomáš Janota
Tomáš Janota
před 2 lety

Dobrý den Michaelo, naskladnění očekáváme na konci příštího týdne, k dispozici budou obě gramáže. Pokud potřebujete udělat objednávku dříve, doporučujeme jako alternativu CLA od TPW . Přeji pěkný den.

Adéla Přibylová
před 2 lety

Mohu se zeptat kdy budete mít opět na skladě?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Adélo, dnes jsme naskladnili. Hezký den.

Dominika Slavíčková
před 2 lety

Dobrý den, bude někdy v blízké době opět naskladněn CLA 180kapslí? A také mám dotez, jestli je vhodné užívat CLA a SizeAndSymmetry Nutrition Synephrine? Předem děkuji za odpověď.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, očekáváme naskladnění začátkem příštího týdne. Kombinace těchto dvou spalovačů je vhodná a doporučuji ještě přidat https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-caffeine, pak budete mít efektivní kombinaci. Jen upozorňuji že CLA oproti kofeinu a synefrinu účinkují jen při dlouhodobějším užívání a doporučuji zvýšit dávkování CLA až na 2 násobek doporučenné denní dávky.

Petra Dvořáková
před 2 lety

Dobrý den,chtěla bych se zeptat..Je vhodné užívat dohromady CLA a HCA? Děkuji předem za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, kombinovat můžete, pouze bych užíval oba produkty v rozmezí alespon 3 hodin. Hezký den

kac.sykorova@
před 2 lety

Dobry den, mohu kombinovat CLA Myprotein s Thermopure myprotein ? Popripade jake je davkovani? Dekuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, ano můžete, optimálně užívejte 2 kapsle CLA 3x denně s jídlem a thermopure 2 kapsle 30 minut před tréninkem. Hezký den.

Lenka D
před 2 lety

Dobrý deň, rada by som sa opytala ci je mozne tento CLA kombinovat so SizeAndSymmetry Nutrition Gold Cut ? Alebo ci staci uzivat len jedno z nich? Ďakujem

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, při užívání obou produktů se efekt na redukci tuků může násobit takže kombinace je určitě žádoucí. Hezký den.

Jaroslav Kostka
před 3 lety

Dobrý den, objednal jsem si balení 180 kapslí. Ve specifikaci máte uvedeno, že kapsle obsahuje 1000 mg CLA. Na balení je však 800 mg. To asi není dobrá reklama pro první objednávku...J.Kostka, Byšice

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, omlouvám se za nedorozumění, produkt se opravdu jmenuje i na oficiálních stránkách výrobce CLA 1000mg z toho důvodu, že každá kapsle obsahuje 1000mg oleje ze Světlice barvířské, ovšem v něm je obsah čistého CLA 80%, tedy 800mg na kapsli. Pokud se podíváte na složení či dávkování na eshopu, je zde tento ůdaj uveden. Nicméně děkujeme za upozornění a popisek upravíme aby nedošlo k další mystifikaci. Děkuji za pochopení.