Myprotein Creatine Monohydrate Creapure

Myprotein Creatine Monohydrate Creapure - diskuze k produktu

Kreatin monohydrát

MyProtein Creapure Creatine Monohydrate - nejčistší mikronizovaný kreatin pro zlepšení síly, výkonu a růstu svalů

Creatine Monohydrate Creapure® je vyroben německou společností AlzChem, je známý jako nejčistší a nejkvalitnější forma mikronizovaného kreatinu. Creapure® je 99,99 % čistý kreatin monohydrát.

U kreatin monohydrátu čistoty Creapure® bylo prokázáno, že zvyšuje fyzický výkon při intenzivním tréninku. Creatine Monohydrate je vhodný pro sportovce, kteří vyžadují podporu výbušné síly, tedy zejména pro kulturisty, powerlifetry a sprintery.

MyProtein Creatine Monohydrate Creapure v bodech:

  • nejčistší forma kreatin monohydrátu
  • pro podporu zvýšení síly a fyzického výkonu
Celkem dotazů
2
3 odpověď
Dobrý den, kreatiny, se kterými jsem se setkal (nikoliv od této značky) se velice špatně rozpouští. Je důležité počkat ,až prášek z tekutiny "zmizí", nebo stačí ho pouze dostat do těla, tedy když ještě není úplně rozpuštěný a "křupe mezi zuby"? Děkuji a s pozdravem, Lukáš M.
Dobrý den Lukáši, téměř všechny formy kreatinu, pokud není mikronizovaný, mají ve vodě nižší rozpustnost než například BCAA a proto Vám téměř vždy budou v shakeru zůstávat "křupavé" částečky, což ovšem není nijak na škodu a účinnost není nijak snížena. Hezký den.
Dobrý den, lze rozmíchat kreatin spolu s proteiny před cvičením? nebo je vhodné je dávkovat nějak odděleně? Děkuji
Zdravím Honzo, kreatin bych doporučoval spíše do po-tréninkového proteinu nebo ráno, vesměs by to ale mělo být jedno, na tom se shodne nejvíce studií, semtam akorát nějaká vyleze s tím, že po tréninku je dávkovat nejlepší.
Dobře, děkuji za radu :)