Detox skladu! Před 12 hodinami jsme přidali do detoxu nový produkt s 13% slevou  

Myprotein Hemp Protein

Myprotein Hemp Protein - diskuze k produktu

Rostlinné proteiny / vegan protein

MyProtein Hemp Protein - vynikající zdroj bílkovin z konopných semínek

Hemp Protein je vynikající zdroj bílkovin, který obsahuje esenciální aminokyseliny (EAAs). Také obsahuje plno živých enzymů, esenciálních mastných kyselin (EFA), vitamínů , minerálů a dalších složek na pomoc vstřebávání. Konopná semena jsou bohaté na základní živiny, včetně chlorofylu, hořčíku, draslíku, fytosterolu, kyseliny askorbové, beta-karoten, vápník, vlákninu , histidin, železo, draslík, fosfor, riboflavin, niacin a thiamin. Skořápky z konopných semen obsahují 34,6 % čistých stravitelných bílkovin, poskytující snadno dostupné aminokyseliny pro budování a opravy tkáně.

Hemp Seed Protein se skládá z 65 % vysoce kvalitních bílkovin edestinem, nejmocnější bílkovin ze všech zdrojů rostlin a 35 % globulin edestinem, které se úzce podobají globulinu v krevní plazmě a je vysoce kompatibilní s trávicím systémem člověka.

MyProtein Hemp Protein v bodech:

  • excelentní zdroj proteinů pro vegany
  • bez laktózy a glutenu
  • 15 g bílkovin v dávce
Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpověď
Michal Řičař
před 2 lety

Dobrý den, měl bych dotaz na Vás, resp. výrobce, je možno zjistit, odkud je zdroj konopí? Jak známo, pokud není z ekologického zemědělství, je poměrně rizikové, že rostlina natahuje nečistoty a těžké kovy z okolí...děkuji, MŘ.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 2 lety

Zdravím Michale, tak konečně se mi podařilo z MyProtein dostat odpověď a jejich konopný protein nepochází z ekologického zemědělství.