Detox skladu! Před 12 hodinami jsme přidali do detoxu nový produkt s 13% slevou  

Myprotein L-Theanine

Myprotein L-Theanine - uživatelské recenze a hodnocení

L-Theanin

Myprotein L-theanine  - aminokyselina v prášku

L-theanin je aminokyselina přirozeně se vyskytující v zeleném čaji. L-theanin maximalizuje účinky suplementů potřebných v dietě. Je vhodný pro všechny, kteří se dlouhodobě drží svých tréninkových plánů.

Myprotein L-theanine v bodech:

  • aminokyselina theanin
  • 100% čistý bez jiných přídavků
Hodnocení celkem
4.9 / 5
3 hodnocení
Doporučuje
100 %
3 z 3 uživatelů
Adam Bílek   Ověřený nákup
před 9 měsíci Publikováno dne 29. 1. 2018
Hodnocení celkem:

Dost neprakticke baleni a davkovani, obsah super

S L-Theaninem jako takovym mam naprosto uzasne zkusenosti a doporucil bych kazdemu. Drive jsem uzival tablety a jako zpusob davkovani mi prijdou rozhodne lepsi. U tohoto "pytle" se v popisu doctete ze davka 200mg odpovida 1 a 1/3 odmerky - hodne stesti s odmerovanim takove davky s dodanou mikroodmerkou. Nemluve o tom, ze dalsiho pul gramu matrose si odnesete prilepeny na ruce pri snaze vydolovat z pytliku davku zminenou odmerkou. Jestlize sypete 2x denne ze 100g pytliku... umite si spocitat kolik z toho nakonec tratite. Doporucuji si mensi davku z pytle odsypat do miniaturni, lehce pristupne dozy a davkovat odmerkou az odtam. MyProteinu bych doporucil proboha vyrabet tablety!

honzavincenec@
před 3 lety Publikováno dne 7. 1. 2016
Hodnocení celkem:

Špatný popis dávkování

Produkt je výborný, ale je uvedené špatné dávkování. Jedna odměrka nemá 400mg/půlka 200mg nýbrž cca 125mg/62mg. Což je více než trojnásobná odchylka. Jinak skvělý produkt ale při uvedeném dávkování by se jednalo o homeopatickou dávku. V angličtině na obalu taková informace není a stránkách výrobce také ne, doporučil bych proto převážit. Moje 2 váhy nejsou zase tak moc přesné ale vážil jsem 100 odměrek.