4,1
77 hodnocení

Mám vyzkoušený tento pancake mix bez příchutě. Příprava jednoduchá, stačí rozmixovat 1 a 1/2 odměrky v mléce/vodě a pak už jen nalít na pánev. Z jedné dávky se udělá cca 5-6 menších lívanců (viz ilustrační foto), takže akorát na zdravou svačinu. Kvalitní složení, bez příchutě a samotné se to moc jíst nedá, chuť je 'nijaká'. Já jsem si koupil umělé sladidlo s 0kcal (myslím že sukralozu) a přidávám do směsi, lívance jsou pak daleko chutnější. Za mě doporučuji, jen ta cena by mohla být nižší.

7

Poprvé a naposled – Chut nijaka, ale to se dalo o mixu bez příchuťě očekávat. S vodou se směs rozmíchá dobře, aji se hezky smaží,bez oleje se nelepí. Na to jak na panvičce naskočí, tak vysledek je strašnej. Je to jako jíst gumovou houbu. Ani oslazený jogurt a ovoce to už nezachrání. S mixem od Bodylabu se to nedá srovnat.

1

Livance – Příliš sladké .... pancake od Bodylab vede

Už bych nikdy nezakoupila – Chuť není dobrá. Struktura hodně špatná. Na pánvi mi vůbec nedrží, hrozně tekuté těsto. Určite už bych znovu nekoupila, ani jsem je nedodělala a skončilo balení v koši.

Doporučuji :)!

Nekupovat – Chut je odporna, pripomina bilkovou omeletu s divnou strukturou

Vyměnila jsem za jinou značku – Víc mi chutnají palačinky od TPW

Horší palačinky jsem neměla – Konzistence je hodně tekutá, ale v závěru se palačinky netrhají. Co se ale chuti tyče, je v tom něco nespecifického, co mi hodně vadí. Je to zvláštně nasládlé, chuť opravdu zvláštní a chemická a nepomohlo ani sladidlo a následná vrstva marmelády nebo burakoveho másla a ovoce. Palačinky letěly do koše. Za mě určitě ne ?

Bez nich už se neobejdu – Naprosto top

Žádný zázrak – Po vyzkoušení lívanců od Bodylabu je toto poměrně zklamáním. S těstem se poměrně špatně pracuje, protože je šíleně tekuté, pokud se dělá podle návodu a ve finále jsou na skus trochu gumové. Co se chuti týče, tak já mám vyzkoušenou čokoládovou příchuť, která mi přijde sladší, než by musela být a z nějakého blíže neznámého důvodu v tom cítím vajíčka. Rozhodně to ale není vyloženě hnusné. Zkrátka nenadchne, neurazí.