Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

Myprotein Pulse V4

Myprotein Pulse V4 - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

Myprotein Pulse V4 - vědecky ověřená před-tréninková formule

Myprotein Pulse® V4 je naše v současnosti nejsilnější před-tréninková formule. Kombinuje látky, které jsou nejlépe vědecky ověřené, že opravdu fungují a taktéž v množství, které je maximálně efektivní. Pulse® V4 je navržen tak, aby zvýšil energii, podpořil napumpování a mentální vlastnosti. Pulse® V4 vám pomůže při tréninku dosáhnout těch nejintenzivnějších výkonů, jakých byste za normálních okolností nebyli zcela schopni.

Každých 17 g Pulse® V4 obsahuje 9,2 g exkluzivní směsi k maximálnímu napumpování a výkonu. Kombinuje kreatin Creapure®, Arginin ketoglutarát, Beta Alanin a Citrulin malát. Tato kombinace je zcela bezkonkurenční a věřte, že budete spokojeni!

MyProtein Pulse V4 v bodech:

  • silná před-tréninková formule
  • pro podporu intenzity výkonu
  • exkluzivní směs pro maximální napumpování
Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpověď
Marie Jiráková
před 3 lety

Jsem dívka a vážím 60kg Jsem na redukční dietě Beru obcas spalovace ale po ranu jsem docela dost unavena a posledni dobou me výsledky v posilovně nejsou zrovna nejlepsi. Myslíte si ze je pro me tento produkt vhodný? Pokud se snažím hubnout a rýsovat?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Za mě ano, avšak se spalovačem bych již nekombinoval, je zde riziko požití zbytečně vysokého množství stimulačních látek.