Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

Myprotein Tribulus Pro

Myprotein Tribulus Pro - diskuze k produktu

Tribulus Terrestris

Myprotein Tribulus Pro - nejsilnější přírodní stimulant mužského růstového hormonu

Mypotein hrdě představuje nejsilnější výtažek z rostliny Tribulus terrestris (Kotvičník zemní), který se momentálně nachází na trhu. Tribulus Pro obsahuje neuvěřitelných 95% saponinů (aktivní látky). Jedna kapsle zajistí 300 mg extraktu.

Tento produkt je určen všem sportovně aktivním lidem, kteří dbají na zdravou a vyváženou stravu a hledají způsob, jak navýšit denní příjem saponinů ve formě extraktu z rostliny Tribulus terrestris.

Myprotein Tribulus Pro v bodech:

  • s obsahem 95% saponinů
  • 300 mg kotvičníku v jedné kapsli
  • může napomoci zvýšit hladinu růstového hormonu
  • může napomoci s libidem
Celkem dotazů Celkem dotazů
4
3 odpověď
Vojtěch Jurásek
před 24 dny

Dobrý den, není tu uveden obsah protodioscinu..jak to zjistím? Děkuji

Jan 68
před 2 lety

Dobrý den,je mi 49 let byl by tento přípravek vhodný pro mě. Jen těžko se nutím do cvičení a do běhání. Nebo mi doporučíte něco jiného?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Honzo, tribulus má v tomto věku opodstatnění na zvýšení libida a mirně i celkové vitality ale funkčnost je dost individuální, na někoho nefunguje vůbec a naopak druzí si jej nemohou vynachválit, doporučil bych vyzkoušet menší balení a po cca 10 dnech uvidíte první učinky. Pokud Vám však jde primárně o mentální stimul, nejosvědčenější je starý dobrý kofein a to např.:https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-caffeine, případně je možná komplexní pre-workout směs, která obsahuje širší spektrum stimulantů a nutrientů zvyšujících kvalitu a efektivitu tréninku, osobně bych doporučil: https://aktin.cz/kaged-muscle-pre-kaged. Hezký den.

Michal Lhotský
před 2 lety

Dobrý den mám ještě jeden dotaz. Chtěl bych se zeptat jestli se Myprotein Tribulus Pro hodí pro mě? Jsem kluk, je mi 18 let, pravidelně chodím cvičit (min. 3x týdně a max 5x týdně), zdravá strava jak kdy. Děkuji za případnou odpověď.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Michale, tribulus by pro Vás ve věku 18 let nebyl vhodnou investicí, jelikož máte přirozenou hladinu testosteronu na vrcholu a užívání tribulusu by ji s největší pravděpodobností neovlivnilo a efekt by se projevil pouze na zvýšeném libidu. Doporučuji se spíše zaměřit na suplementy z jiných kategorií než ze sféry stimulantů testosteronu, které mají obecně největší smysl v užívaní u cvičenců 35-40 let +. Hezký den.

Michal Lhotský
před 2 lety

Můžu se zeptat kdy bude produkt opět skladem? Děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Michale, čekáme naskladnení v průběhu příštího týdne. Hezký den.