Myprotein Zinc and Magnesium

Myprotein Zinc and Magnesium - diskuze k produktu

Magnesium / hořčík

Myprotein Zinc & magnesium - prvotřídní kombinace dvou základních minerálů

Zinc & magnesium je prvotřídní kombinace dvou základních minerálů - zinku a hořčíku. Příjem těchto minerálů je často pomocí pouhé stravy nedostatečný. Doplňováním zinku a hořčíku po dobu 8 týdnů bylo vědecky dokázáno, že po 8 týdnech užívání získáte vyšší přírůstky síly a svalové hmoty.

Myprotein Zinc & magnesium v bodech:

  • pomáhá snížit čas regenerace
  • může zvýšit hladinu růstového hormonu
  • může napomoci zvýšit sílu
  • podporuje zdravý spánek
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
3 odpověď
Zbyněk Řehořka
před rokem

Zdravím, obsahují tyto tablety opravdu citrát hořečnatý? Na stránkách myprotein uvádějí totiž oxid hořečnatý.. a jakou formu hořčíku obsahuje výrobek calcium& magnesium od myprotein? Toto jsem se totiž nikde nedočetl.. děkuji za odpověď!! Zbyněk

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Zbyňku, výrobce zde upravil surovinu a tablety již místo citrátu hořečnatého obsahují oxid hořečnatý - budeme provádět kontrolu tohoto produktu a jakmile nebude skladem žádná zásoba se starým složením, upravíme složení produktu i na eshopu, děkujeme za upozornění. U produktu calcium and magnesium výrobce opravdu neuvádí o jaké zdoje surovin se jedná, požádali jsme ho o doplnění této informace takže se pokusíme v co nejbližší době doplnit tuto informaci. Hezký den.

Zbyněk Řehořka
před rokem

Ještě jednou děkuji!! ?

chrbolkajan@
před 2 lety

Dobrý den, je nějaký rozdíl s My protein ZMA? Podle složení jsou to totožné výrobky. Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, jedná se v podstatě o totožné výrobky, pouze s rozdílným obsahem jednotlivých komponent (viz. složení produktu) a Zinc and Magnesium obsahuje navíc additivum bisglicinátu měďnatého. Hezký den.