4,5
73 hodnocení

Zatím vyzkoušeny tyto dvě příchutě, a nemám nač si stěžovat! Obě jsou opravdu výborné, opravdu musím vyzdvihnout kusy arašídů v tyčinka peanut.

1

Výborné – Složení super, chuť úžasná. V tyčince jsou celé arašídy, karamel a je politá čokoládou. Na mě byla možná jedině trochu moc sladká. Také bylo poznat, že je slazená erythritolem, který má docela specifickou chuť - to jsou ale jen detaily ;) Určitě pořídíme znovu!

1

Zvláštní chuť, moc sladké

Uff, tak moc jsem se na ní těšila. :( Složení je fajn a nugát mám mooc ráda, ale tahle tyčinka s příchutí nugátu? Zvláštní pachuť v puse (před i během), nugát možná jen prošel, pálení v puse a žádná hitparáda oproti jiným tyčinkám, nejlepší jsou možná na tom ty křupinky. Možná zkusím jinou příchuť, ale nugát vážně nedoporučuju. :(

Hodně sladká a po pár kousnutí celkem pálení v ústech, to asi dělají ty sladila.

<3 – Tyčinky od N!CKs miluju! ani u jedné jsem nešlápla vedle. Nugát má skvělou konzistenci, a hezky v něm křupou navrchu nugátové "kuličky". Brownies o něco horší, trošku více umělá chut, ale pro milovníky čokolády fajn volba:)

Mars & Snickers – Obě tyčinky jsou moc mňam! Čokoláda karamel je lepší verze tyčinky Mars. A to i té proteinové 👀 Arašídová je zase Snickers. Veeeelké kusy ořechů se slaďučkým karamelem v boží čokoládě! Tato bude moje pravidelné “nesmí doma chybět”

Tyčinka – Za mě super

Parádní – Protein n’ peanuts nejen skladbou uvnitř, ale i chutí připomíná snickers. Proteinová oplatka, na které jsou velké kusy buráků, zalité ve vrstvě tekutého karamelu. Není vůbec tak přeslazená jako klasická snickerska a ani karamel není lepivý, jak u originálu. Za mě skvělý.

Tlamolep – Za mě je to trochu tlamolep, ale zase lepší jak si koupit Mars nebo tak něco. Takže proč ne, i když trochu umělý ocásek jsem cítila. Ale špatné rozhodně nejsou.