4,3
42 hodnocení

Tyčinka

Za mě super

Parádní

Protein n’ peanuts nejen skladbou uvnitř, ale i chutí připomíná snickers. Proteinová oplatka, na které jsou velké kusy buráků, zalité ve vrstvě tekutého karamelu. Není vůbec tak přeslazená jako klasická snickerska a ani karamel není lepivý, jak u originálu. Za mě skvělý.

Tlamolep

Za mě je to trochu tlamolep, ale zase lepší jak si koupit Mars nebo tak něco. Takže proč ne, i když trochu umělý ocásek jsem cítila. Ale špatné rozhodně nejsou.

Chutná úplně jak snickers!

Tak jestli hledáte tyčinku která chutná přesně jako snickers a má trochu proteinu navíc! Čokoláda kterou je obalená je fakt výborná a ty celé kusy arašídů jsou fakt bomba! Tohle už nikdy v mojí objednávce nikdy chybět nebude

Stojí za zkoušku

Čokoláda a karamel je taková zdravá verze marsky, hodně sladké, maličko umělé, ale i tak docela fajn.

Snickers

Chutná fakt podobně jako Snickers, v čokoládě je znatelná taková ta sladilová chuť-ale ne ta hořká a taky má méně proteinů na porci...takže na vyzkoušení dobré, ale stálice to nebude.

Panebože!

Byla jsem skeptická, ale úplně zbytečně! Je výborná. Připomíná Snickersku, ale je mnohem mnohem lepší. Arašídy a karamel doplňuje vanilková proteinová vrstvička a to celé v čokoládě. A i složení není nejhorší...v porovnání s jinými podobnými tyčinkami ji posouvá na příčce ještě o kus vyš. Za mě jedno velké ANO!🖤

😍

Protein/ arašíd - úplná snickerska!😍 fakt! Vevnitř jsou celé arašídy a karamelová vrstva🤤 celé je to zalito v tlusté vrstvě čokolády! Nechápu jak v tom nemůže být cukr!

Chuťově skvěl

Tyčinka mi opravdu chutnal, celkově příchuť snad nemůže zklamat. Člověk by nepoznal, že jde o proteinovou tyčinku. Složení ale není top. Není to nic, co bych si dávala často.

Not bad but not great either

I had high expectations but it didn’t live up to it.