4,4
92 hodnocení

Protein Pancake

Měkká, ale čekala jsem víc, i náplně je hrozně málo, takže příchuť není tak výrazná

1

Zajímavé

Upřímně jsem čekala, že bude daleko lepší a větší. Těsto lívance má umělý nádech ale náplň karamelu je výborná..

1

Dokonalá svačinka

Tak tohle mě hodně překvapilo, nečekala jsem, že to bude tak strašně dobré. Opravdu mi to připomíná Bebe Brumíka, ale nepálí mě z toho žáha (a že to má i lepší složení, to nemusím ani psát). Jedna porce mě zasytila, takže ideální svačinka na cesty nebo jen tak na chuť. Asi jsem si udělala novou závislost a budu kupovat pravidelně :D

1

Výborný

Zatím jsem ochutnala karamelovou a chutná to úplně jak brumík :D je to měkoučký, chutově super.

1

úplně jak palačinka

nemám co dodat, prostě palačinka plněná karamelovým pudinkem, a složení taky celkem fajn! určitě objednám znovu a vyzkouším i další příchutě, všechny zní božsky

1

zajimavé

Vjednom balení dva lívanečky slepené náplní. Já jako první ochutnala příchut borůvka. A na mě byla ta nápln moc sladká a umělá asi proto, že se jedná o ovocnou příchut. Cookies je taková nijaká, bez chuti. Ta mi moc nejela. Karamel je opět nudný karamel uvnitř není moc sladký. Celkově mě tyhle lívanečky moc nezaujali.

1

Näno Supps Protein Pancake

Tuze sladké.. :)

Miluju

Nemám co vytknout, palačinky jsou krásné nadýchané a výborné, navíc super složení. Určitě budu kupovat znovu.

zdravější brumík

Těsto sušenky je prakticky totožné s brumíkem a střídá se tam jenom jiná náplň🖤. Pokud stejně jako já milujete brumika, tak tohle potřebujete zkusit😻🖤. Hlavně co si budeme, složením a nut. hodnotami je tohle mnohem lepší než normální brumik😊🖤. Trochu mě zklamala příchuť CARAMEL protože chuť karamelu jsem tam opravdu necítila🥺 a celkově tato příchuť byla nevýrazná a to stejné i s VANILKOU.

Jako dá se to..

132 kcal na jednu palačinku, 16g bílkovin to zní fajn.. ale chuťově to není až taková hitparáda. Nevýrazná chuť, náplně tam není mnoho. Koupila jsem ji protože byla v akci, ale znova už si ji nekoupím :)