4,4
363 hodnocení

Dokonalá svačinka – Tak tohle mě hodně překvapilo, nečekala jsem, že to bude tak strašně dobré. Opravdu mi to připomíná Bebe Brumíka, ale nepálí mě z toho žáha (a že to má i lepší složení, to nemusím ani psát). Jedna porce mě zasytila, takže ideální svačinka na cesty nebo jen tak na chuť. Asi jsem si udělala novou závislost a budu kupovat pravidelně :D

4

Chutnají dobře, ale člověka to moc nenasytí. To třeba cookiesky jsou za mě lepší volbou na sváču.

2

Miluju – Nemám co vytknout, palačinky jsou krásné nadýchané a výborné, navíc super složení. Určitě budu kupovat znovu.

2

zdravější brumík – Těsto sušenky je prakticky totožné s brumíkem a střídá se tam jenom jiná náplň🖤. Pokud stejně jako já milujete brumika, tak tohle potřebujete zkusit😻🖤. Hlavně co si budeme, složením a nut. hodnotami je tohle mnohem lepší než normální brumik😊🖤. Trochu mě zklamala příchuť CARAMEL protože chuť karamelu jsem tam opravdu necítila🥺 a celkově tato příchuť byla nevýrazná a to stejné i s VANILKOU.

1

Lahoda – Nejlepší proteinový snack, co jsem kdy měl a ty hodnot jsou geniální!!

1

Protein Pancake – Měkká, ale čekala jsem víc, i náplně je hrozně málo, takže příchuť není tak výrazná

1

Zajímavé – Upřímně jsem čekala, že bude daleko lepší a větší. Těsto lívance má umělý nádech ale náplň karamelu je výborná..

1

Výborný – Zatím jsem ochutnala karamelovou a chutná to úplně jak brumík :D je to měkoučký, chutově super.

1

úplně jak palačinka – nemám co dodat, prostě palačinka plněná karamelovým pudinkem, a složení taky celkem fajn! určitě objednám znovu a vyzkouším i další příchutě, všechny zní božsky

1

zajimavé – Vjednom balení dva lívanečky slepené náplní. Já jako první ochutnala příchut borůvka. A na mě byla ta nápln moc sladká a umělá asi proto, že se jedná o ovocnou příchut. Cookies je taková nijaká, bez chuti. Ta mi moc nejela. Karamel je opět nudný karamel uvnitř není moc sladký. Celkově mě tyhle lívanečky moc nezaujali.

1