4,8
34 hodnocení

Spokojenost

Krásně obtahují postavu, takže můžete (a teda i všichni okolo) v posilovně dobře kontrolovat svoje gains :D

Přínosná recenze?

Nebbia Legíny 222

Skvělý materiál i střih. Za mě naprostá spokojenost.

Přínosná recenze?

NEbbia Legíny

Legíny na pohled vypadají moc pěkně, na těle jsou příjemné, ale jsou hrozně tenké :/ S umělými nehty bych se i bála, že je při oblékání roztrhnu.

Přínosná recenze?

Nejlepší legíny

Legíny jsou naprosto skvělé! Dlouho jsem s koupí váhala, ale nakonec si pořídila modré a peněz nelituji. Materiál je tak tenký, že ho ani necítíte a zadeček dělají úžasný! Jedinou nevýhodou je větší průsvitnost, ale na to si člověk zvykne ;)

Přínosná recenze?

Nejlepší!

Perfektní lehký materiál, bohužel však hodně průsvitný! :-D Díky speciálně upravenému pasu nesjíždí, tím pádem zajišťují maximální komfort při cvičení.

Přínosná recenze?

Nejpohodlnější legíny !!!

Materiál je tak tenký, že ani nevím, že je mám na sobě :D Jsou to super legíny a je super, že na pásku jsou kousky gumy, která zajišťuje proti sjíždění. Nemám ani co vytknout, takže jen doporučuji!

Přínosná recenze?

Super

Nečekala jsem, že budou tak pohodlné, super materiál, bezvadně sedí! :-)

Přínosná recenze?

Jedině Nebbia legíny

Tyto legíny uplně krásně sedí, jsou tak tenké, že je na sobě ani necítím, takže mi vůbec nevadí při cvičení, nikde mě neškrtí. Naprostá spokojenost a Doporučuji všem!! :-)

Přínosná recenze?

Perfektní legíny

Lehký materiál, skvěle padnou a dělají pěkný zadek :)

Přínosná recenze?

Úžasně pohodlné

Nebyla jsem si zcela jistá nákupem těchto legín, i přes to, jak je každý všude vychvaluje. Prvním nejistým krokem byla volba velikosti, dle velikostní tabulky. Rozměry u vel. S mi přišly až příliš malé, tudíž jsem objednala vel. M. (po vyzkoušení-bezproblémová výměna na prodejně Tkalcovská za menší velikost) Legíny sedí perfektně, jsem velice příjemné a dělají vážně pěkný zadeček :D Jediné, co bych vytkla je to, že všem ukazují, jak moc se potíte a to opravdu všude :D

Přínosná recenze?