4
197 hodnocení

citrón – Přidávám do čaje i čistý vody, skvěle ochutí.

1

Za mě určitě už NE – Kapičky jsou nevýrazné a mají hořko-kyselou pachuť! Vanilkové chutnají jak stoptusin a čokoládové taktéž.... Bohužel velké zklamání🙁 raději zůstanu věrná flavdrops od myprotein, které jsou super🙏🏼

1

Bohužel – Stevii jsem zkusila poprvé a na mě je bohužel opravdu hodně umělá chuť.. Nevyužiji

1

Za mě určitě ne. Na Flavdrops od Myprotein nemají ani náhodou!

Úmělá chuť. Ale s jogurtem či tvarohem super.

Trochu mi vadí že po použití jde např. v jogurtu cítit lehký ocásek, něco co tam nesedí. Nevím ale jestli to je jen u příchutě kokos nebo u všech. Co se týká samotné příchutě, nic moc. Čekala jsem víc, nejde moc poznat, že je to kokos. Ale je pravda, že sladí, takže svůj účel splňuje ale radši šáhnu po Erytritolu :)

Jde tam hodně cítit ''umělotina''. Ale nejsou špatné.

Stačí maličko, proti normálním flavdrops ani ne polovina, takže vydrží dýl. Nejlepší jsou do kafe, proteinovejch shaků s kafem, jogurtu a tvarohu. Ideální pro ty, komu nevyhovuje sukralóza v běžnejch flavdrops, chuť je taková "opravdovější"

Přírodní, bezkalorické sladidlo? Ano, prosím. Chutnají dobře s jogurtem, celkem i předčily má očekávání :D na druhou stranu, pořád tam je cítit taková ta pachuť stévie - to je ale v pořádku, není to nijak výrazné. Koupi nelituji 👍

Kapky jsou dobré. Jen je třeba si dát pozor na dávkování. Jednou mi ujela ruka a dala jsem si 10kapek a mělo to ten nepříjemný ocas. Ale při množství 5kapek je to v pohodě. Jsou opravdu dobré.