3,8
87 hodnocení

Bohužel

Stevii jsem zkusila poprvé a na mě je bohužel opravdu hodně umělá chuť.. Nevyužiji

1

Pokud chceš sladký život bez kalorií ...

Výborné sladidlo, za mě TOP čokoláda , výrazné aroma a slazení akorát , vážně stačí jedna kapka do celé kávy. Kokos je méně výrazný ale hodně sladivý , pokud chceš pořádně cítit kokos budeš muset dát kapky tak 3 a tím pádem je to hodně sladké

Za mě určitě už NE

Kapičky jsou nevýrazné a mají hořko-kyselou pachuť! Vanilkové chutnají jak stoptusin a čokoládové taktéž.... Bohužel velké zklamání🙁 raději zůstanu věrná flavdrops od myprotein, které jsou super🙏🏼

Super cena i chuť

Příjemně sladká chuť, ani tolik necítím typický ocásek stevie.

N!CK'S Stevia Drops

je to dobrý, ale trošku hořka chut :)

Super!!

Zkoušela jsem příchuť čokoláda a cookies&cream a obě moc dobré, čokoláda za mě ale lepší, u cookies&cream jsem cítila malinko chemický ocásek. Používám hlavně na dochucení ovesné kaše, občas přidávám do kávy. :)

Stálice

Stéviové kapičky kupuji pravidelně, tyto jsou podle mě jedny z nejlepších a nejkvalitnějších na trhu.

Přírodní sladidlo s umělým aromatem

Jedná se o stéviové kapky, takže logicky vždy budou mít typickou dochuť stévie. Do nápojů, kaší, smoothies a obecně pro lehké dochucení jsou skvělé (stačí 2-4 kapky), rozhodně bych je nepoužila jako hlavní ochucovací složku a k tomuto účelu ani nejsou určeny. Pokud se použijí v optimálním množství, tak chuť je jemná a neruší, více kapek už je moc a dochuť stévie a hořkost aromatu je cítit. Bohužel není uvedeno, jaké přesně aroma je v produktu použito, konkrétně u karamelových není uvedeno, že je přírodní, tak půjde pravděpodobně o syntetické E1521? Produkt na přírodní bázi stévie mi pak už nedává smysl, když je kombinován s umělými aromaty, smysl mi u tohoto produktu dávají jen vybrané varianty s přírodními aromaty.

Super 💪🏻

Vanilka mi hrozně nepříjemně voní, ale když si do něčeho dá, chutná docela příjemně. Produkt skvěle sladí, ale myslím si, že Zdravý den jsou lepší :)

chut

mirna pachut jako u vsech sladidel ze stevie, libi se mi tekuta forma s kapatkem.