4
121 hodnocení

za mě moc dobrá chuť. Chutná to hodně jako ty kupované ledové kávy v krabici. A navíc to nemá práškovou konzistenci, což oceňuji a krásně se to rozpustilo ve vodě.

Zatím jsem měla jen ICE coffee a je hrozně sladká. Rozpouští se perfektně

Hůř se rozpouští a vznikly mi ve vodě i malé hrudky, ta chuť je ale úžasná. Doporučuji!

Kvalitní protein s feed grass certifikací. Dobré složení, rozpustnost a nepění. Chuť docela sladká ale dá se.

Hodně sladké a vodové,za mě moc nechutná.

Protein – Od nutrendu jsem zkusila veganské proteiny a jsou luxusní. Bílá čokoláda/kokos- moc dobrá příchuť <3. Malina- výrazná chuť, sladká, moc dobrá. Jahoda/banán- po zalití vodou, voněl jako sladké žvýkačky z mého dětství. Chuťově byl výrazný, sladký a výborný Vanilka/mango- Vanilkovým proteinům moc neholduji, jsou pro mě málo výrazné a takové nudné, zkusila jsem tedy mango/vanilka a byla příliš umělá, cítila jsem takovou pachuť a nechutnala mi. Čokoláda/kakao- v kaši moc nevynikne, není tolik sladký a byl málo výrazný. Karamelové latté, tak tahle příchuť rozhodně ano, skvělá chuť, převládá chuť latté. Bílá čokoláda- miluji bílou čokoládu. Zkoušela jsem bílou čokoládu od Myprotein a nebylo to ono, musím, ovšem říct, že od Nutrendu, je výborná a chutná mi. Čokoláda/lískový ořech- tak tohle je další luxus pro chuťové buňky, skvělá výrazná chuť oříšků <3. Asi nová láska. Cookie a cream- trošku jsem se bála téhle příchutě, protože od jiné značky mě zklamala, opět musím ale tuhle příchuť pochválit, byla moc dobrá a taková prostě sušenková. Čokoládové brownie- chuťově, výrazná, skvělá, mega čokoládová láska. Pistácie- moc jsem si oblíbila příchuť pistácii, už jsem zkoušela pár příchutí od jiné značky a byly luxusní. Od nutrendu přímo miluji veganskou verzi, ale co se týče téhle klasické, tak mě hodně zklamala. Je nevýrazný, ne tolik řídký jako ostatní ( ve stejném poměru s vodou). Moc jsem se na něj těšila, ale tahle pistácie bohužel ne. Jahodový cheesecake- také málo výrazná chuť. Jahodu tedy raději od myprotein. Ledová káva- hodně mi chutnala, byla výrazná, ale mohla být ještě víííc chutnější. Banán- čekala jsem, že tahle příchuť bude hodně výrazná, protože banán je, ale zklamala mě. Chuť byla minimální. Kiwi/banán a je boží, dostatečně sladký i výrazná chuť. Je to můj oblíbenec. Líbí se mi druhy příchutí, je jich hodně na výběr, ráda zkouším pořád nové. Taky mají příchutě poměrně neobvyklé.

Uhh, Nutrend fanda! :D Děkuji za přínosnou recenzi. <3
2

Chut dobra, ale umela sladidla to kazi

Banán – Asi nejvíc nechutný protein co jsem kdy měl ta jahoda ještě jde ale tohle je Fakt HNUS

Najlepší proteín – Krémová chuť výborná rozpustnosť. Je dokonalý. Všetky príchute famózne najlepšie. Určite odporúčame!!

Super chuť a plní svůj účel – Za mě super protein, nechápu co má tolik lidí proti. Ale asi je to opravdu dost subjektivní záležitost. Mě Nutrend sedl a vyhovuje mi zatím nejvíce ze značek, které jsem měl.