3,8
100 hodnocení

Nutrend je nutrend

Nemam rad jakekoliv vyrobky od nutrendu a ani tento me nepresvedil o opaku...

3

Super chuť a plní svůj účel

Za mě super protein, nechápu co má tolik lidí proti. Ale asi je to opravdu dost subjektivní záležitost. Mě Nutrend sedl a vyhovuje mi zatím nejvíce ze značek, které jsem měl.

1

Chut dobra, ale umela sladidla to kazi

Protein

Od nutrendu jsem zkusila veganské proteiny a jsou luxusní. Teď jsem si vzala kiwi/banán a je taky boží. Bílá čokoláda/kokos- moc dobrá příchuť <3 Vanilka/mango- Vanilkovým proteinům moc neholduji, jsou pro mě málo výrazné a takové nudné, zkusila jsem tedy mango/vanilka a byla příliš umělá, cítila jsem takovou pachuť a nechutnala mi. Čokoláda/kakao, v kaši moc nevynikne, není tolik sladký a byl málo výrazný. Karamelové latté, tak tahle příchuť rozhodně ano, skvělá chuť, převládá chuť latté. Bílá čokoláda- miluji bilou čokoládu. Zkoušela jsem bílou čokoládu od mé oblíbené značky proteinů a nebylo to ono, musím, ovšem říct, že od Nutrendu, je výýborná a chutná mi. Čokoláda/lískový ořech- takhle tohle je další luxus pro chuťové buňky, skvělá výrazná chuť oříšků <3. Asi nová láska. Líbí se mi druhy příchutí, je jich hodně na výběr, ráda zkouším pořád nové. Taky jsou příchutě poměrně neobvyklé. Cookie a cream- trošku jsem se bála téhle příchutě, protože od jiné značky mě zklamala, opět musím ale tuhle příchuť pochválit, byla moc dobrá a taková prostě sušenková. Čokoládové brownie- chuťově, výrazná, skvělá, mega čokoládová Pistácie- moc jsem si oblíbila příchuť pistácii, už jsem zkoušela pár příchutí od jiné značky a byly luxusní. Od nutrendu přímo miluji veganskou verzi, ale co se týče téhle klasické, tak mě hodně zklamala. Je nevýrazný, na tolik řídký jako ostatní ( ve stejném poměru s vodou). Moc jsem se na něj těšila, ale tahle pisrácie bohužel ne. Jahodový cheesecake- také málo výrazná chuť. Jahodu tedy raději od myprotein. Ledová káva- hodně mi chutnala, byla výrazná, ale mohla být ještě víííc chutnější. Banán- čekala jsem, že tahle příchuť bude hodně výrazná, protože banán je, ale zklamala mě. Chuť byla minimální. Kiwi/banán - další velké mňam, moc dobré, chutné a výrazné Protein si dávám do kaše a přidám proteinu od nutrendu je taková řidší, ale to mi nevadí <3 .

Banán

Asi nejvíc nechutný protein co jsem kdy měl ta jahoda ještě jde ale tohle je Fakt HNUS

Na pečení ANO ale na pitíčko určitě NEE!!!!!!

Tuto značku a jeho výrobky nemám ráda. Prostě Nutrend je Nutrend. Jako pití jsou strašně chemické už při otevření takže jediná cesta jak je sdělat je vyhodit nebo já je zkusila při pečení a to je docela dobré.

Vůbec

Vůbec mi nechutnal, chuť mi přišla hodně planá.

Výborný protein

Skvěle chutná, lahodný, lahodná chuť ovoce.

Střed

Chuť pistácií jsem tedy moc necítila, ale zas tak špatné to nebylo.

Piňa colada <3

Vyzkoušena jen piňa colada - dost pění, ale chuť byla výborná. Chvílemi jsem si myslela, že nejsem ve fitku ale na baru :DD