Nutrend BCAA Enduro

Nutrend BCAA Enduro - diskuze k produktu

BCAA

Nutrend BCAA Enduro - komplex aminokyselin pro ochranu svalové hmoty, podporu výkonnosti a regenerace

ENDURO BCAA je čistá krystalická forma BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) v optimálním poměru 2:1:1 pro podporu regenerace svalstva v kombinaci s L-karnitinem a L-karnosinem. Podporuje vytrvalostní výkon a potlačuje zakyselení svalů. Pro zvýšení účinku je vhodné užít nejen před výkonem, ale i po něm.

BCAA představují až 35 % aminokyselin, které tvoří svalovou tkáň. Při namáhavé fyzické práci dochází vždy ke zvýšené spotřebě BCAA. Navíc nadměrný katabolismus svalové hmoty způsobuje následný úbytek svalové hmoty a tím především pokles fyzické výkonnosti. Proto v organismu nastává přesně opačný děj, než při intenzivním tréninku očekáváte. Proč právě poměr 2:1:1? Protože aminokyselina L-leucin je organismem využívána až v dvojnásobném množství oproti L-isoleucinu a L-valinu.

Nutrend Enduro BCAA v bodech:

  • čistá krystalická forma BCAA v poměru 2:1:1
  • L-karnosin (podporuje vytrvalostní výkon a potlačuje zakyselení svalů v případě podání před tréninkem)
  • L-alanin
  • L-karnitin
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
NUTREND BCAA ENDURO
před 6 lety

Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat jestli tyto BCAA Enduro také kromě regenerace podporují nárůst svalové hmoty. Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Při velmi vysokých dávkách eventuelně mohou, ale k účelu nabírání svalové hmoty Vám nesrovnatelně lépe pomůže proteinový přípravek.

Anonymní uživatel
před 7 lety

Dobrý den, prosím o radu Nutrend BCAA Enduro vs. Olimp BCAA Mega Caps 1100 pro vytrvalostního sportovce (cyklistika)? Obojí poměr 2:1:1, Enduro přidává l-carnitin, Olimp vitamín B6. Který byste mi spíše doporučili? Díky

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Osobně bych doporučil vzít aktuálne nejvýhodnější BCAA na trhu kanadské PHP BCAA X-Pro, taktéž 2:1:1 a bez jakýchkoliv plnidel a nesmyslů navíc. Pokud chcete využívat výhod vitamínů B, nebo sporných výhod l-karnitinu, doporučuji si je zakoupit zvlášť, jelikož množství v těchto produktech je zanedbatelné a tudíš v praxi zcela neúčinné. Jde pouze o marketing. Zvažte i chutné BCAA Spiked, v tuto chvíli je mám a jsem velmi spokojen. Na suplementaci vitamínů, minerálů a antioxidantů Vám doporučím Opti-Men, Armor-V a nebo MVP-365.