Detox skladu! Před 4 dny jsme přidali do detoxu nový produkt s 10% slevou  

Nutrend Carnitine 100000

Nutrend Carnitine 100000 - diskuze k produktu

L-Karnitin

Nutrend Carnitine 100000 - vysoce účinný tekutý l-karnitin

Carnitine 100 000 patří mezi produkty s nejvyšším obsahem tekutého karnitinu base na trhu. Tento produkt je vyhledávaný zejména při redukčních dietách, ale i ve chvílích únavy a psychického vyčerpání. Vhodný i pro vegetariány a vegany. Za těchto podmínek by mělo být dostačující dávkování 10 ml tohoto koncentrátu.

Carnitine 100000 obsahuje vitaminy B5 a B6, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. Je vhodný pro aktivní jedince i pro intenzivně trénující sportovce, pro použití před denní aktivitou anebo před fyzickým výkonem.

Nutrend Carnitine 100000 v bodech:

  • bez cukru
  • efektivní využitelnost organismem 
  • vhodný při redukčním režimu i sportovní aktivitě
  • obsah vitamínu B5 a B6
Celkem dotazů Celkem dotazů
3
5 odpověď
Dostalova.maky@
před 5 měsíci

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na doporučení ohledně "koncentrace" karnitinu - zda užívat 50000, či 100000 - je tam výrazný rozdíl? A druhý dotaz se týká kombinace s chromem - u některých přípravků L-karnitin jsem našla přidaný Brom, který by měl ůdajně podpořit efekt Karnitinu. Má smysl koupit si dražší výrobek i s přidaným chormem? Děkuji za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 5 měsíci

Dobý den, mezi verzemi karnitinu je rozdíl v celkovém obasahu účinné látky a to oproti 50000 a 100000 dvojnásobný. Spíše než Brom máte na mysli Chrom, který se do těchto přípravků na hubnutí přidává kvůli jeho uplatnění v energetickém metabolismu tuků. Nicméně účinnost jak karnitinu tak chromu je v doplňcích výživy často diskutována a to spíše v negativním kontextu. Ze spalovačů bych Vám doporučil spíše nějaký na termogenním základě jako je: https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.

Dostalova.maky@
před 5 měsíci

Děkuji za odpověď a doporučení, měla jsem na mysli Chrom, jen jsem se přepsala :-) Je to dárek pro otce, takže bych se ještě k přípravku TPW Red-Cell se chtěla zeptat na vhodnost pro muže 50-60 let, celkem aktivní, především aerobní aktivity (hlavně běh několikrát v týdnu cca 5-8km a kolo také několikrát týdně cca 40-60km + víkendové výlety apod.). Má vrozenou srdeční arytmii, která se ale až na vyjímky nijak neprojevuje. Chtěl by shodit cca 5-8kg, proto mě napadl jako dárek některý ze spalovačů k podpoření úsilí. Děkuji za odpověď, pěkný den

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 5 měsíci

Pokud není arytmie nijak výrazná a jinak je zdravotně v pořádku, je https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell vhodnou volbou, dlouhodobě však dávkovat nedoporučuji a při nějakých nevolnostech snížit dávku nebo úplně vysadit. Hezký den.

Eva Kubíková
před 8 měsíci

Dobrý večer, chci se zeptat je normální že jsou v tom i kousky něčeho? Mám koupený citron. Děkuji ?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 7 měsíci

Dobrý den Evo, v produktu se může vytvořit mírný sediment, který na závadu není. ovšem žádné "kousky" by produkt obsahovat neměl, pokud je v produktu i po protřepání nějaká pevná částice, prosím kontaktujte nás na email reklamace@aktin.cz a pořešíme s Vámi náhradu produktu. Hezký den.

Dominik Šustr
před rokem

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli je možno ředit s vodou a pít i během fyzického výkonu. Diky

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Dominiku, můžete užívat i takto ale nepřinese to žádný benefit. Carnitin se pro efekt musí užívat dlouhodobě a v dávkách kolem 10-12g v průběhu dne. Hezký den.