4
zodpovězené dotazy
Dobry den, lze kombinovat se Synephrine ? Dekuji.
Dobrý den, Lucie, ano tyto produkt můžete kombinovat. Přeji pěkný den
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na doporučení ohledně "koncentrace" karnitinu - zda užívat 50000, či 100000 - je tam výrazný rozdíl? A druhý dotaz se týká kombinace s chromem - u některých přípravků L-karnitin jsem našla přidaný Brom, který by měl ůdajně podpořit efekt Karnitinu. Má smysl koupit si dražší výrobek i s přidaným chormem? Děkuji za odpověď
Dobý den, mezi verzemi karnitinu je rozdíl v celkovém obasahu účinné látky a to oproti 50000 a 100000 dvojnásobný. Spíše než Brom máte na mysli Chrom, který se do těchto přípravků na hubnutí přidává kvůli jeho uplatnění v energetickém metabolismu tuků. Nicméně účinnost jak karnitinu tak chromu je v doplňcích výživy často diskutována a to spíše v negativním kontextu. Ze spalovačů bych Vám doporučil spíše nějaký na termogenním základě jako je: https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.
Děkuji za odpověď a doporučení, měla jsem na mysli Chrom, jen jsem se přepsala :-) Je to dárek pro otce, takže bych se ještě k přípravku TPW Red-Cell se chtěla zeptat na vhodnost pro muže 50-60 let, celkem aktivní, především aerobní aktivity (hlavně běh několikrát v týdnu cca 5-8km a kolo také několikrát týdně cca 40-60km + víkendové výlety apod.). Má vrozenou srdeční arytmii, která se ale až na vyjímky nijak neprojevuje. Chtěl by shodit cca 5-8kg, proto mě napadl jako dárek některý ze spalovačů k podpoření úsilí. Děkuji za odpověď, pěkný den
Pokud není arytmie nijak výrazná a jinak je zdravotně v pořádku, je https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell vhodnou volbou, dlouhodobě však dávkovat nedoporučuji a při nějakých nevolnostech snížit dávku nebo úplně vysadit. Hezký den.
Dobrý večer, chci se zeptat je normální že jsou v tom i kousky něčeho? Mám koupený citron. Děkuji ?
Dobrý den Evo, v produktu se může vytvořit mírný sediment, který na závadu není. ovšem žádné "kousky" by produkt obsahovat neměl, pokud je v produktu i po protřepání nějaká pevná částice, prosím kontaktujte nás na email reklamace@aktin.cz a pořešíme s Vámi náhradu produktu. Hezký den.
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli je možno ředit s vodou a pít i během fyzického výkonu. Diky
Dobrý den Dominiku, můžete užívat i takto ale nepřinese to žádný benefit. Carnitin se pro efekt musí užívat dlouhodobě a v dávkách kolem 10-12g v průběhu dne. Hezký den.