Detox skladu! Před hodinou jsme přidali do detoxu nový produkt s 26% slevou  

Nutrend Compress B.I.G.

Nutrend Compress B.I.G. - diskuze k produktu

Soft-gainery (s vyšším podílem bílkovin)

Nutrend Compress B.I.G. - objemový sacharido-proteinový suplement s unikátním složením

COMPRESS B.I.G. je objemový sacharido – proteinový suplement se zcela unikátním složením, který můžete konzumovat již během strečinkové fáze svého tréninku. Základ tvoří speciální směs proteinů NitroPeptideProtein Blend a sacharid isomaltulóza - Palatinose™. Je obohacen o přídavek vitaminů, inulinu a kolostra. Ideální pro pokročilé a hardcore silové sportovce, kteří preferují vysokou funkčnost a obsah účinných látek. V každé dávce je navíc extrémní množství 6000 mg volných BCAA a 3000 mg L-glutaminu pro podporu regenerace.

Sacharid isomaltulóza (Palatinose™), která má stejnou energetickou hodnotu jako glukóza (tzn. dodá tělu nezbytný cukr pro maximální obnovu energie), avšak nezpůsobuje prudké zvýšení glykémie (tzv. hyperglykémii). Díky ochranné známce, jež je ověřena mnohaletými výzkumy, vám nabízíme to nejlepší, co můžete na trhu získat.

  • Složka PeptoPro® představuje di-a tripeptidové hydrolyzované frakce kaseinu, které bezproblémově a rychle vstupují přes zažívací trakt do krevního oběhu. Díky jedinečné technologii výroby a vysoké využitelnosti jsou tyto malé peptidy rychle vstřebány v krevním řečišti.
  • Syrovátkový protein (WPI a WPC), jehož vstřebávání probíhá v zažívacím traktu pomaleji, protože musí být rozloženo na jednotlivé peptidy a aminokyseliny. Syrovátkový proteinový izolát a koncentrát se do krevního řečiště dostávají se zpožděním, a to ve chvíli, kdy je PeptoPro® již využíváno svalovými buňkami. Díky postupné využitelnosti jednotlivých složek NitroPeptide Protein Blend je zajištěno dlouhodobé a vyrovnané zásobení svalů maximální možnou dávkou potřebných aminokyselin.
  • Syrovátkový proteinový izolát (WPI) je zpracován revoluční výrobní technologií CFM (cross flow microfiltration), jež brání denaturaci bílkovin.

Nutrend Compress B.I.G v bodech:

  • pro sportovce usilující o nárůst svalové hmoty a síly
  • obohacen o přídavek vitaminů, inulin a kolostrum
  • pro pokročilé a hardcore silové sportovce
  • vysoká funkčnost a obsah účinných látek
  • maximální a dlouhodobé zásobení svalů aminokyselinami
  • podpora regenerace

 

Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpovědí
Filip Brezianský
před 5 lety

Dobrý večer, hladam gainer... presiel som si spektrum gainerov, najviac ma zaujali Compress BIG, Extrifit hardcore gain 21, optimum serious mass, fitco dinosize a AMINOSTAR ACTIONS WHEY GAINER... predpokladam, ze nizsia cena=nizsi obsah bielkovin, a nizsia kvalita sacharidov? Mám 180cm, 73kg, snazim sa nieco malo nabrat, mam 70% protein, ktory berem aj po treningu + pred spanim, a po treningu by som chcel radsej gainer, preto sa pytam ci vzhladom na to ze mam protein, ci sa rozhodnut pre jeden z prvych, kde je vyssi obsah bielkovin alebo bude plne stacit lacnejsi s nizkym obsahom bielkovin?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Z těch které jste vypsal bych volil Compress BIG. Dávkování jak gaineru, tak proteinu by se mělo odvíjet od Vašeho denního příjmu makroživin.