Nutrend T.R.T.

Nutrend T.R.T. - diskuze k produktu

Přípravky během dne

Nutrend T.R.T. - Anabolizér v synergické kombinaci čtyř vysoce funkčních extraktů

T.R.T. je zkratka tří účinných složek, mezi které patří Tribulus terrestris, Rhodiola rosea a Trigonella. Tribulus terrestris podporuje normální funkce močové soustavy a reprodukčního systému - podporuje zvýšení sexuální touhy a libida, pomáhá udržovat svalový tonus a energetické hladiny.

Extrakt Rhodiola rosea je řazena mezi adaptogeny, pomáhá stimulovat nervový systém. Extrakt Trigonella foenum-graecum podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Produkt je navíc obohacen o jedinečný extrakt z cukrové třtiny, který je zdrojem policosanolů. Synergické působení těchto účinných látek v denní dávce má pozitivní vliv nejen pro sportovce.

Nutrend Compress T.R.T. v bodech:

  • 500 mg Tribulus terrestris - 60 % saponinů
  • 400 mg Rhodiola rosea
  • 200 mg Trigonella - 50 % saponinů
  • 6 mg extrakt z cukrové třtiny (90 % polycosanolů) - silný antioxidant
  • pro neaktivní jedince i pro fyzicky či psychicky vytížené osoby
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
Milan Gyorke
před 3 lety

Dobrý den, dá se přípravek užívat dlouhodobe, nebo je doporučena nějaka přestávka s užíváním T.R.T. Díky za odpověď.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, obecně se u tohoto typu produktů doporučuje brát maximálně po dobu 3 měsíců, pak by měla následovat stejně dlouhá pauza. Hezký den.

Kuba
před 7 lety

Dobry den . Delam mma a chci si zvysit hladinu testosteronu v tele. Uz jsem se ptal nekolika odborniku a ty mi rykali ze suplementy na zvyseni hladiny testosteronu pred 28 rokem zivota nefunguji. Pritom vim ze na mma zapasech je povoleny pomer testosteronu v tele 6:1 a profici si ho sa samozrejme zvysujou klidne ve 22 letech . Jak to tedy je . Jaky suplement je nejlepsi a zvysi hladinu testosteronu na pomer 6:1. Dekuji za odpoved .

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Nemohu Vám takhle na dálku sdělit, který suplement Vám jakým způsobem zvýší hladinu testosteronu a tím pádem Vám nemohu říct, jak a kdy se dostanete na určitou hladinu. Musel byste podstoupit a podstupovat pravidelné testy hladiny testosteronu před a během užívání daných přípravků. Nejůčinnější přípravky na podporu testosteronu jsou v našem eshopu Vemoherb Tribulus, Sophrama Tribestan, Form-X a jiné přípravky s D-aspargovou kyselinou. Někteří si pochvalují i nový Ronnieho Testogen-XR.