Nutrend Delicious Vegan Protein

4
252 hodnocení

Príchuť Latte bola príjemne "kávová" bohužiaľ sa mi ani v šejkri dobre nerozmiešal a mala som samé hrudky,preto by som si ho znova nekúpila.

Vyskúšajte mixér alebo šejkovať silnejšie alebo dlhšie, vegánska bielkovina je hrudkovatejšia, nie je to chyba produktu bohužiaľ si musíme tieto nevýhovy vytrpieť my, ktorí nemôžeme mlieko, odporúčam príchuť pistácie a poriadne rozšejkovať, množstvo veg. proteínov má túto vlastnosť :/

Pistácie/marcipán je luxusní, klidně by mohlo být malinko méně sladké, ale stačí přidat víc vody. Oproti tomu latte macchiato není vůbec dobré.

Souhlasím. Pistácie super a Latte mi nechutnalo.

pro vegany.. miluju!!

Nejlepší veganský protein 😍

Skvěle chutná a má i trávicí enzymy. Naprosto perfektní do musli nebo jen tak s mlékem.

Kvalitný proteín, s najlepšou príchuťou akou som kedy pila. Úplná závislosť, bez vycítil svedomia.

Protein jako takový bude ok, pokud nemáte rádi vodové proteiny - tenhle mazlik chvíli po smíchání fakt hoooodně zhoustne. Nicméně co potřebuju okomentovat je příchuť - latte machiatto je vážně odporná. Extrémně sladká, po kávě chutná hodně vzdáleně. První protein, kterej mám fakt problém vůbec pozřít. Brr.

Upřímně jeden z nejlepších veganských proteinu co jsem kdy měla. Kvůli alergii na laktozu hledám alternativu proteinu a zkusila jsem tento a už nekupuju jiný. Dochuť má sice lehce písčitou a musí se rozmíchat s více mlékem / vodou než klasický "kravský" protein, ale vypít se to dá a chuť je fakt top!

..................

velmi hustý, ale nápoj jsem ani nedopila. Chuťově mi vůbec nechutnal.