Nutrend Delicious Vegan Protein

4
76 hodnocení

Chuťově nejlepší veg proteiny! – Všechny tři odzkoušené příchutě výborné, lahodné, sladké, ale nepřeslazené, s přirozenou, ale intenzivní chutí. Protein použitý jak do kaše, tak nahusto rozmíchaný jen s vodou, a opravdu jako dezert. Na tomhle proteinu si vždycky vyloženě pochutnám :). Oceňuju taky přidané vitamíny a minerály. Top!

4

nejlepší – Marcipánová příchuť je nejlepší proteiňák, kterej jsem kdy měl (neveganský si můžou nechat zdát) Čokoládová chutná jako nugetovej milkshake, taky paráda. Ani jeden nezanechává v puse typickej ocas, kterej většina veg. proteiňáků má. Rozhodně doporučuju

2

... – Pecka! ;) Kam se hrabou klasické, neveganské proteiny ;)

2

Tento protein mě opravdu velmi překvapil. Již dlouho hledám veganský protein, abych nahradila ten syrovatkovy a tenhle je naprosto skvělý. Chuť je plná, konzistence je hustá/lrémová ( preferuji menší množství vody) a vůbec se netvoří hrudky. U tohoto proteinu nejsou ani “nerozpustné krupičky” jak tomu u jiných veganskych proteinu bývá. Mám ozkoušenou bohužel jen tuto příchuť, už se ale těším i na další.

Pro milovníky marcipánu ideální protein. Strhávám bod jen za to, že mi přešel hodně sladky, ale to jsem měla od marcipánu čekat. :D

V chuti převažuje chuť marcipánu. Lehká vegan pachuť je zanedbatelná. Sladkost se vyváží při přidání až 400 ml vody. Rozpustnost je ucházející. Každopádně lituju nákupu jiných vegan proteinů, které mi teď leží doma bez využití, páč se nedají vypít bez navalování. Tenhle je první, který mohu s čistým svědomím doporučit. :) Není mi po něm těžko. Nevrací se mi.

Protein který zasytí, výborná chuť, skvělé.

Na mě docela sladkej, ale výbornej

Překvapivé – Chuť proteinu byla bohužel trošku cítit, ale nic, co by se nedalo vydržet. Chuť byla naprosto VÝBORNÁ. Protein nebyl přeslazený, latté příchuť úžasně vynikla!

Nic extra – Konzistence je docela tekutá (dávala jsem s vodou), je v tom cítit hodně hrách, protein voní moc hezky, ale vůně předčila jeho chuť. Čokoláda v tom není tak výrazná.