Nutrend Delicious Vegan Protein

4
99 hodnocení

Chuťově nejlepší veg proteiny! – Všechny tři odzkoušené příchutě výborné, lahodné, sladké, ale nepřeslazené, s přirozenou, ale intenzivní chutí. Protein použitý jak do kaše, tak nahusto rozmíchaný jen s vodou, a opravdu jako dezert. Na tomhle proteinu si vždycky vyloženě pochutnám :). Oceňuju taky přidané vitamíny a minerály. Top!

6

... – Pecka! ;) Kam se hrabou klasické, neveganské proteiny ;)

4

nejlepší – Marcipánová příchuť je nejlepší proteiňák, kterej jsem kdy měl (neveganský si můžou nechat zdát) Čokoládová chutná jako nugetovej milkshake, taky paráda. Ani jeden nezanechává v puse typickej ocas, kterej většina veg. proteiňáků má. Rozhodně doporučuju

3

Pro milovníky marcipánu ideální protein. Strhávám bod jen za to, že mi přešel hodně sladky, ale to jsem měla od marcipánu čekat. :D

1

Nejlepší vegan protein! Ochutnala jsem již více vegan proteinů a všechny zanechávaly takovou hnusnou pachuť v puse a divný hrubý pocit na patře. Tento snad jako jediný nemá žádnou pachuť a zkrátka výborně chutná. Je ale celkem dost sladký (marcipán, žejo). Zatím jsem ho měla pouze čistě rozmíchaný s vodou, ale věřím, že i do kaší bude fajn. Oceňuji také přidané enzymy.

Dost sladký, trochu horší rozpustnost. Ale určitě sem měla horší.

Zajímavé ale moc mňam

Chutnalo to jako hrachová polévka s lískovými ořechy.

Chuťově moc dobrý, jemný nádech kávy, trošku sladší ale nic přehnaného. Kaši zahustí a udělá fajn konzistenci.

Tento protein mě opravdu velmi překvapil. Již dlouho hledám veganský protein, abych nahradila ten syrovatkovy a tenhle je naprosto skvělý. Chuť je plná, konzistence je hustá/lrémová ( preferuji menší množství vody) a vůbec se netvoří hrudky. U tohoto proteinu nejsou ani “nerozpustné krupičky” jak tomu u jiných veganskych proteinu bývá. Mám ozkoušenou bohužel jen tuto příchuť, už se ale těším i na další.