Nutrend Delicious Vegan Protein

4
60 hodnocení

Chuťově nejlepší veg proteiny!

Všechny tři odzkoušené příchutě výborné, lahodné, sladké, ale nepřeslazené, s přirozenou, ale intenzivní chutí. Protein použitý jak do kaše, tak nahusto rozmíchaný jen s vodou, a opravdu jako dezert. Na tomhle proteinu si vždycky vyloženě pochutnám :). Oceňuju taky přidané vitamíny a minerály. Top!

4

...

Pecka! ;) Kam se hrabou klasické, neveganské proteiny ;)

2

nejlepší

Marcipánová příchuť je nejlepší proteiňák, kterej jsem kdy měl (neveganský si můžou nechat zdát) Čokoládová chutná jako nugetovej milkshake, taky paráda. Ani jeden nezanechává v puse typickej ocas, kterej většina veg. proteiňáků má. Rozhodně doporučuju

1

Nic extra

Konzistence je docela tekutá (dávala jsem s vodou), je v tom cítit hodně hrách, protein voní moc hezky, ale vůně předčila jeho chuť. Čokoláda v tom není tak výrazná.

Strašně přeslazené

Je to za mě úplný chemický koktejl nedokázala jsem ani jednu přichuť dopít.

Nutrend Delicious Vegan Protein

Příchuť pistácie/marcipán, je naprosto luxusní a dokonalá. Neskutečně výrazná chuť a jemná konzistence a to i po přidání psylila, kdy mi vždy kaše zhoustne. Čokoláda / lískový ořech- také naprostý luxus, super výrazná chuť. ¨ Latté- moc jsem si oblíbila kávové příchutě a tahle taky moc skvělá <3.

Konečně skvělý veganský protein :)

Konečně dobrý vegan protein!

Jsem moc rád za chutné vegan proteiňáky, navíc od Nutrendu, bez umělých sladidel či barviv. Čokoládový je nejlepší, latte moc výrazný až s umělou příchutí.

Super

Všechny mají autentickou příchuť, žádny umělý ocásek a ani moc sladké. Nejvíce mi chutnala pistácie.

Velký špatný