Nutrend Delicious Vegan Protein

3,9
23 hodnocení

Chuťově nejlepší veg proteiny!

Všechny tři odzkoušené příchutě výborné, lahodné, sladké, ale nepřeslazené, s přirozenou, ale intenzivní chutí. Protein použitý jak do kaše, tak nahusto rozmíchaný jen s vodou, a opravdu jako dezert. Na tomhle proteinu si vždycky vyloženě pochutnám :). Oceňuju taky přidané vitamíny a minerály. Top!

4

...

Pecka! ;) Kam se hrabou klasické, neveganské proteiny ;)

2

Nic moc chuť ani konzistence

Chuť taková nijaká, dost planá, horší rozpoustnost... Měla jsem větší očekávání.

Pistácie/marcipán

Pistácie velmi převažuje, marcipán téměř nelze cítit. Hodně sladké, až uměle sladké. Chuť která rychle omrzí až znechutí. Složení celkem fajn, ale nic extra.

Super vegansky protein

S intoleranci laktozy jsem toho vyzkoušela už hodně. Tento protein je prostě jako dort :) Chuť intenzivní, sladká akorát, konzistence hustá a kremova. Pistacie jsem se nejdřív bála a ve finále mi chutná z nich nejvíc. Hned za ní čokoláda a poslední latte. Super, doporučuji. Škoda jen, že nedělaji velké balení.

Top

Tento protein je zatím nejlepší veganský protein, který jsem doposud ochutnala, škoda, že nedělají velké balení. Krásně se rozpustí, je příjemně sladký, žádná písková chuť jako např. u vychvalovaného Biotechu, který mi vůbec nechutnal, přišlo mi, jak když piji písek.

Macchiato to není ALEEEE

Macchiato to teda moc nepřipomíná.Ale safra připomíná mi to tekutý perník nebo sušenky princezky úplně mi to připomíná 😁 je to super protože jsem v dietě takže se mi to připomene alespoň takhle.Konzistence je hustější ale jinak chuťově dobré.Zkusím objednat i pistacii a cappucino,jsem na to velmi zvědavá.

Mile překvapil

Přidala jsem ho do jáhlové kaše. Kaši lehce zahustil. Dobře se rozmíchal a nenechal hrudky. Voněl krásně po pistáciích. Chuťově pecka. Necítila jsem žádný písek. Určitě zkusím další příchutě.

Průměr

Zaujala mě příchut, která byla v produktu i velmi dobrá, ale bohužel konzistence nic moc, jakobych pila nerozpustitelný prach.

Čoko - lískový ořech

Výborný protein, úžasná krémová chuť...vůbec mi nepřišlo, že by měl pískovou texturu... 💗