4,3
273 hodnocení

Cena neodpovídá kvalitě – Toto byly jedny z prvních proteinových tyčinek, které jsem se kdy odvážila koupit. A mile mě překvapily. Dnes s odstupem času, nabitými zkušenostmi a hlavně ochutnáním desítky jiných tyčinek vím, že patří do chuťového průměru s vyšší cenou a bídnými makry.

1
Zdravím, mohu se zeptat, jaké proteinovky kupujete a jela byste dorucila?? Moc Vám děkuji!

Dobré tyčinky, zajímavé příchutě.

1

Deluxe - skořicová – Nezklamala - jedině skořicovýho šneka! Když nutrend, tak tuhle skořicovou.

1

Dobrá – Klasika od NuTrendu

1

Božský šnek – Miluju tuhle příchuť! Kdo miluje štrůdl, tyčinka nezklame!

1

Přehnaná cena – Jedna z těch proteinovek, který se řadí do průměrných, ale dala bych nižší cenu. Složení teda nic moc, neřekla bych, že je to nějaká zdravá hitparáda, chuťově špatná není, ale že bych jí musela jíst nějak často, to fakt ne.

1

Po prvotním náhledu na složení jsem byl spíše zklamán složením, do takový Questbarky to má ještě hodně daleko, nicméně jako svačinka na cesty je to velice chutné, protein to doplní a jednoduchý cukrů málo. Nejvíce mi chutnaly čokoládové příchutě.

1

Je to krok spravnym smerem od Nutrendu, ale jeste dlouha cesta. Chutove dobry, ale slozeni deluxe neni ani nahodou. Opet soja a kolagen (hovezi izolat) a dalsi levne plnidla. Za podobnou cenu je Quest a tem celkove nesahaj ani po kotniky.

1

Tohle je naprostá pecka ! ♥

Nejlepší tyčinky – Ještě jsem nenašla příchuť, která by mi nechutnala