4,2
228 hodnocení

Cena neodpovídá kvalitě

Toto byly jedny z prvních proteinových tyčinek, které jsem se kdy odvážila koupit. A mile mě překvapily. Dnes s odstupem času, nabitými zkušenostmi a hlavně ochutnáním desítky jiných tyčinek vím, že patří do chuťového průměru s vyšší cenou a bídnými makry.

Přínosná recenze?

Znovu ne

Dříve to byly jedny z těch lepších tyčinek. Bohužel dnes už jsou na trhu mnohem chutnější proteinovky s lepšími makry a hlavně i složením !!! Za mě tedy od Nutrendu už nikdy nic ☝️

Přínosná recenze?

Dobré tyčinky, zajímavé příchutě.

Přínosná recenze?

Deluxe - skořicová

Nezklamala - jedině skořicovýho šneka! Když nutrend, tak tuhle skořicovou.

Přínosná recenze?

Dobrá

Klasika od NuTrendu

Přínosná recenze?

Božský šnek

Miluju tuhle příchuť! Kdo miluje štrůdl, tyčinka nezklame!

Přínosná recenze?

Přehnaná cena

Jedna z těch proteinovek, který se řadí do průměrných, ale dala bych nižší cenu. Složení teda nic moc, neřekla bych, že je to nějaká zdravá hitparáda, chuťově špatná není, ale že bych jí musela jíst nějak často, to fakt ne.

Přínosná recenze?

Po prvotním náhledu na složení jsem byl spíše zklamán složením, do takový Questbarky to má ještě hodně daleko, nicméně jako svačinka na cesty je to velice chutné, protein to doplní a jednoduchý cukrů málo. Nejvíce mi chutnaly čokoládové příchutě.

Přínosná recenze?

Je to krok spravnym smerem od Nutrendu, ale jeste dlouha cesta. Chutove dobry, ale slozeni deluxe neni ani nahodou. Opet soja a kolagen (hovezi izolat) a dalsi levne plnidla. Za podobnou cenu je Quest a tem celkove nesahaj ani po kotniky.

Přínosná recenze?

Nutrend

Vážně skvělá chuť jahodového cheesecake. Ty příchutě jsou super.

Přínosná recenze?