Nutrend Excelent Protein Bar

4,1
475 hodnocení

Chuť dobrá, ale složení horší

Na zahnání hladu tyčinka bodne. Některé příchutě jsou dobré, jiné zas zvláštní. Co ale není úplně ok, je složení... 42,5 g sacharidů a z toho 30,5 g cukru je fakt děs! Raději dám o pár korun více za Aktin Protein Bar nebo za Barebells Protein Bar, které mají skvělé složení a chutnají velmi dobře!

3

Jsou ideální

Chuťově působí uměle, je trochu sladší, ale konzistence je na jedničku. Cenově je super. A složení je trochu horší. Ochutnala jsem černý rybíz, ale nic moc, chutná uměle a je ,až moc sladká. Kdo má, ale rád sladší tyčinky tak asi jo. Ale za mě určitě ne

1

Dobre

Docela hutove dobre tycinky, neni to nic extra, ale jako nozouvka bohate postaci

1

Jak jsem byla spokojená?

Noo, tyčinka hlad zažene, nicméně její složení je hrůza. Příště si raději připlatím a koupím kvalitnější. Kdybych ale neřešila složení, tak chuť je dobrá a cena také.

super

za mě top kupuji opakovaně

Nic moc složení

Tyčinku bych si znovu nekoupila hlavně kvůli složení. Samá sója, palmový tuk, glukózo-fruktózový sirup a zbytečná chemie. Za mě je na trhu mnohem lepších produktů. Výživově taky nic moc, na 100g 42 sacharidů, z toho 30,5 CUKR. A jen 25g bílkovin. Co se týká chuti, také znám mnoho lepších tyčinek. Na těchto jsem začínala společně se začátky cvičení, ale když se člověk trochu zorientuje, jde za lepším :))

vyborné

Joo

Proč ne... Krásně zasytí, za dobrý peníze :)

sladke

hodne sladka tycinka, je mekka.

Nutrend Excelent Bar