4
42 hodnocení

Nic

Zabírá, ale Alavis je top

Silně předražené

Tento produkt si nechává platit 12 korun za dávku, což je dle mého názoru silně přemrštěná cena, když je možné sehnat výrazně kvalitnější Barny's Triple blend o celých 5 korun za dávku levnější. Smrad je hrozný, jak se dá u kloubní výživy čekat, ale je pravda, že mě překvapilo, že chuť (příchuť grep) nebyla zrovna příšerná, sama o sobě, naopak byla chuť grepu hezky cítit. Jako kloubní výživa poslouží.

dobré

chut hnusná ale jinak fajne

Super, doporučuji :-)

Bez problému, super doplněk stravy, trošku více pění, ale to asi většina produktů v této kategorii, takže se nejedná o žádný problém :-) Příchuť BROSKEV chutná skvěle, skutečně připomíná avizované ovoce, tak akorát sladká, nechutná uměle :-)

Funguje

Cena by mohla být trochu nižší :-) ale složením i funkčností zatím nejlepší, co znám. Jahoda nejdříve dobrá, rychle jsem se jí přepila, takže grep určitě lepší.

Nutrend Flexit Drink

Ostatněk jako většina produktů od Nutrendu za mě palec dolů... Drahé, neúčině a složení taky nic moc...

Chuťově dobré

Pokud má někdo problém s kloubní výživou a její chutí, tenhle produkt nabídne dobrou chuť, ale je trochu dražší než jiné varianty na trhu.

Vyzkoušel jsem i Prom In ale Nutrend je daleko lepší.

Složení super,pomeranč sem už párkrát měl a můžu jen doporučit za tu cenu TOP!

Komplexní přípravek v mé oblíbené formě nápoje (a ne tablet). Z hlediska složení a ceny nemá konkurenci. Škoda jen, že Nutrend nedělá i verzi s čistým hydrolyzátem bez sulfátů. Aby se to dalo cyklovat. Měl jsem broskev a grep a oboje je pitelné. Nic extra sladkého, ale je to dobré