Nutrend Flexit Gelacoll caps

4,3
111 hodnocení

+ – užívám pravidelně cca měsíc, trpěl jsem bolestí v pravé kyčli, po měsíčním užívání je už kloub v pohodě (bolel hlavně při větších váhách, ale nyní už dřepy jdou bez problému)

1

Topka! – Je to jeden z mála výborně finančně dostupných přípravků a zároveň funguje. Určitě ale při dlouhodobém užívání :)

1

Dobrá kloubní výživa – Opravdu mi pomohla, jezdím od jara do podzimu téměř denně na kole, hraju hokej, a opravdu jsem pocítil rozdíl, kolena nebolela a zvládla větší zátěž než před tím.

1

Super spokojenost – Beru ho pravidelně a jsem spokojená. Zlepšily se nejen klouby, ale i nehty a vlasy.

1

Super spokojenost 👍

Puze jako jediny suplement pro klouby – Rozhodne ne jako zdroj kolagenu, tu jsou na aktinu lepsi suplementy jako zdroj kolagenu(trebas gymbeam). Jak se tu nekdo rozplyva, ze ho prestaly bolet klouby je jenom proto, ze je tam pridany MSM. Za me lepsi vzit kolagen a pridat k tomu cas od casu nejaky mix na ochranu kloubu jako alavis ale nebrat to porad protoze MSMko by se melo cyklovat(trebas mesic brat pak vysadit) a kolagen se ma brat porad. Tohle mi prijde takovy kockopes za rozumnou cenu

Za mě super ! – Cenově hodně skvělý, a hlavně fungující přípravek :-)

Funguje – Zlepšení stavu. Zmírní příznaky bolestí kloubů. Za me moc dobrý produkt.

Účinný a dobře vstřebatelný. – Už po 2 týdnech jsem prokazatelně cítil větší oporu v kloubech a navíc jsem začal mít i pevnější nehty a vlasy. Navíc to jsou malé, dobře polikatelné kapsle, které se dají polknout i po 2. Navíc se mi po nich nevrací žaludeční šťávy jako po jiných doplňcích želatiny. Rozhodně výborná volba.

splňuje očekávání