Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

Nutrend Mass Gain

Nutrend Mass Gain - diskuze k produktu

Hard-gainery (s vyšším podílem sacharidů)

Nutrend Mass Gain - gainer s 20 % obsahem proteinů pro podporu kvalitní regenerace organismu

Gainer s obsahem 20 % bílkovin pro nastartování regenerace a pro podporu nárůstu svalové hmoty. Bílkovinná složka je tvořená 100 % WPC (syrovátkový proteinový koncentrát).

Plnohodnotný sacharidový komplex doplňuje několik druhů sacharidů - a to isomaltulóza (Palatinose), glukóza, maltodextrin a fruktóza. Je určen pro: budování svalové hmoty, pro zlepšení regenerace, jako zdroj energie před fyzickou aktivitou.

Nutrend Mass Gain v bodech:

  • isomaltulóza - Palatinose
  • arginin-alfa-ketoglutarát 
  • 4500 mg BCAA v dávce 
  • 20 % ultra-filtrovaného WPC
  • pro budování svalové hmoty, regeneraci a zdroj energie
Celkem dotazů Celkem dotazů
4
4 odpověď
david
před 4 lety

Ten obsah cukru v dávce 70g sedí??? to je nějaký divný ne?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, v dávce 70 g by mělo být dle výrobce 35 g cukru.

Lukaš
před 5 lety

Dobrý den poradili by jste mi prosím vás nějaký lepší gainer s méně obsahem cukru posiluji totiž někdy až večer třeba okolo 7 a taky nějaké BCCA v sipkém provedení .Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

BCAA Spiked, Beta BCAA, Alpha Amino, nebo Amino-Tone. Gainery Instant Mass, One Stop Xtreme, Jumbo, Fusion Gainer, Mass Gainz, Oat Snack, zejména produkty, které mají příznak Doporučujeme.

l.
před 6 lety

Dobrý den, Rád bych se zeptal co by jste mi doporučili, pokud chci užívat gainer pouze po posilovaní? zda compres big, tento mass gain 14 a nebo mutant mass? Ted užívám compres ale dočetl jsem se z komentářů, že pokud užívám jen po posilování byl by možná lepší volbou gainer kde je více sacharidů a méně proteinu. Navíc compres zvýšil dost cenu. Jsem pokročilejší cvičím přez 2 roky, Výška 175, váha 80kg. Děkuji za názor.

l.
před 6 lety

Stravu mám dobrou, přijmu kolem 2g bilkovin na kg své hmotnosti a 6-7g sacharidů, proto necitím potřebu brát jindy než jen po cvičení.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dobrý den, vybíral bych mezi Royal Mass, Oat Snack, Mutant Mass, Fusion Gainer, Jumbo, Instant Mass. Po výkonu však můžete díky vysokým inzulinogenním vlastnostem použít i pouze čistý syrovátkový protein.

Danek
před 7 lety

Dobry den m ohu tento gainer uzvivat kdyz vazim 103 kg merim 190 cm a je mi 16 let ? a jak jo tak prosim o davkovani.Jedu objem a silu .Dekuji za odpoved