3
zodpovězené dotazy
Ten obsah cukru v dávce 70g sedí??? to je nějaký divný ne?
Zdravím, v dávce 70 g by mělo být dle výrobce 35 g cukru.
Dobrý den poradili by jste mi prosím vás nějaký lepší gainer s méně obsahem cukru posiluji totiž někdy až večer třeba okolo 7 a taky nějaké BCCA v sipkém provedení .Děkuji
BCAA Spiked, Beta BCAA, Alpha Amino, nebo Amino-Tone. Gainery Instant Mass, One Stop Xtreme, Jumbo, Fusion Gainer, Mass Gainz, Oat Snack, zejména produkty, které mají příznak Doporučujeme.
Dobrý den, Rád bych se zeptal co by jste mi doporučili, pokud chci užívat gainer pouze po posilovaní? zda compres big, tento mass gain 14 a nebo mutant mass? Ted užívám compres ale dočetl jsem se z komentářů, že pokud užívám jen po posilování byl by možná lepší volbou gainer kde je více sacharidů a méně proteinu. Navíc compres zvýšil dost cenu. Jsem pokročilejší cvičím přez 2 roky, Výška 175, váha 80kg. Děkuji za názor.
Stravu mám dobrou, přijmu kolem 2g bilkovin na kg své hmotnosti a 6-7g sacharidů, proto necitím potřebu brát jindy než jen po cvičení.
Dobrý den, vybíral bych mezi Royal Mass, Oat Snack, Mutant Mass, Fusion Gainer, Jumbo, Instant Mass. Po výkonu však můžete díky vysokým inzulinogenním vlastnostem použít i pouze čistý syrovátkový protein.
Dobry den m ohu tento gainer uzvivat kdyz vazim 103 kg merim 190 cm a je mi 16 let ? a jak jo tak prosim o davkovani.Jedu objem a silu .Dekuji za odpoved