3,6
21 hodnocení

!

Koukněte nejdříve na složení , určitě nekupovat pokud si teda nechcete sladit čaj, ochutnával jsem takže 2 body za chuť, kravina

Přínosná recenze?

mass gain

Chuť dobrá ale později nic moc, moc dobře mi to na zažívání neudělalo.

Přínosná recenze?

MASS GAIN

Nějaký účinek energie a regenerace pocituji, ale chut strašně chemická , už bych si podruhé nekoupil.

Přínosná recenze?

Mám jahodu, je dobrá, mohla by být trošku méně sladká, ale člověk si jej může víc naředit.

Přínosná recenze?

super, když rozděláte balení ohodí vás jeden z nejjemnějších prášků. Příchuť pistácie perfektní, zelenou barvou gaineru jsem vystrašil nejednoho v šatně v posilovně :), chuť dobrá, stravitelnost taky, rozpustnost brilantní. Zkusím ještě jeden jinej gainer, ale pokud nebude lepší než tenhle (což pochybuju) tak se vrátím opět k tomuto.

Přínosná recenze?

Vanilková příchuť je moc chutná a skvěle doplní energii po cvičení.

Přínosná recenze?

Příchuť jahoda skvělá, rozpustnost vynikající.

Přínosná recenze?

Vynikající potréninkový sacharidák, který obsahuje i aminokyseliny. Mám již čtvrtou dvoukilovku, předtím jsem užíval příchuť čokoláda, která mě uplně nenatchla, poté jsem zkusil jahodu, která chutná naprosto fantasticky, užil jsem dvě pixle jahody a říkal jsem, že zkusím banán, ačkoliv jsem čekal, že nic chutnější jak jahoda není, ovšem poté co jsem ochutnal banán, jsem si tzv. sedl na prdel. Naprosto fantastická chuť, tuhle řadu od nutrendu užívám dlouhodobě a jsem naprosto spokojen. DOporučuji všem fitness cvičencům a sportovcům jako potréninkový suplement.

Přínosná recenze?

Mám vanilku a je vcelku dobrá. Ale najdou se i lepší gainery.

Přínosná recenze?