4,1
64 hodnocení

Kaše

Super chuť, rychlá snídaně, když nemáte čas 🙂

Výborné

Čokoláda je lepší.

Asi jsem měla jiné představy

Kaše je chuťové dobrá, jen si na ni asi člověk musí zvyknout :-D

Nutrend kaše

Zasytí, supr složení a je to rychlovka , nicméně chuť mě moc neoslovila a trošku bych si dosladila, ale je to na osobní preferenci :)

30 % protein porridge

Vcelku slušná, rychlá a chuťově dobrá svačinka při mé práci - stavění gabionu - je to správná volba.

Neurazí, nenadchne..

Kaše je taková obyčejná, má mírnou pachuť, která se u jiných proteinových kaší nevyskytuje. Musela jsem si přidat ještě ořechové máslo.. Nicméně zasytí. Kupovat znovu ale nebudu, existují i lepší proteinové kaše.

Nutrend Protein Porridge

Chuťově mě kaše pozitivně překvapila, není zde žádná "pachuť" proteinu. Složení super, bezlepkové vločky (y) . Určitě ještě někdy objednám ☺

Výborná a rychlá svačinka :)

Za mě určitě výborná kašička. Je rychlá na přípravu a i konzistenčně mi zcela vyhovuje. Měla jsem zatím všechny příchutě a byla jsem naprosto spokojená. Můžu určitě jenom doporučit. Hrozně by mě potěšilo, kdyby výrobce dělal ještě větší balení.

Skvělá chuť

Moc mi chutná, ale je zde příliš mnoho cukru.

Nutrend kaše

Kaše má jednoduchou přípravu, čokoláda a klasik nebyla úplně špatná,ale malina mi vůbec nechutnala, přišla mi umělá a chuť malin jsem nepocítila. Po kaši mám docela rychle hlad, není ji moc. Urřitě znám lepší. Taky mají docela dost cukrů. Třeba Wellmix z rosmanna nebo od semixu ovesná kaše -80% cukru - na tý úplně ujíždím.