4,1
47 hodnocení

30 % protein porridge

Vcelku slušná, rychlá a chuťově dobrá svačinka při mé práci - stavění gabionu - je to správná volba.

Neurazí, nenadchne..

Kaše je taková obyčejná, má mírnou pachuť, která se u jiných proteinových kaší nevyskytuje. Musela jsem si přidat ještě ořechové máslo.. Nicméně zasytí. Kupovat znovu ale nebudu, existují i lepší proteinové kaše.

Nutrend Protein Porridge

Chuťově mě kaše pozitivně překvapila, není zde žádná "pachuť" proteinu. Složení super, bezlepkové vločky (y) . Určitě ještě někdy objednám ☺

Výborná a rychlá svačinka :)

Za mě určitě výborná kašička. Je rychlá na přípravu a i konzistenčně mi zcela vyhovuje. Měla jsem zatím všechny příchutě a byla jsem naprosto spokojená. Můžu určitě jenom doporučit. Hrozně by mě potěšilo, kdyby výrobce dělal ještě větší balení.

Skvělá chuť

Moc mi chutná, ale je zde příliš mnoho cukru.

Nutrend kaše

Kaše má jednoduchou přípravu, čokoláda a klasik nebyla úplně špatná,ale malina mi vůbec nechutnala, přišla mi umělá a chuť malin jsem nepocítila. Po kaši mám docela rychle hlad, není ji moc. Urřitě znám lepší. Taky mají docela dost cukrů. Třeba Wellmix z rosmanna nebo od semixu ovesná kaše -80% cukru - na tý úplně ujíždím.

Chuťově výborná

Čokoládová i malinová jsou strašně dobré, jen by mohly mít trochu vyšší energetickou hodnotu. Ale není to nic, co by nenapravila hora oříšků ?

Horší než promin

Oproti kaši promin horší složení, chuť i vůně. SNíst se dá a zasytí.Jen není tak chutná

Vynikající kaše

Super balení, které je jedna porce. Chuť i po zalití pouze vodou (ne mlékem) je krásně mléčná :D. Sladká je akorát, žádná pachuť. Docela i fajn složení (vadí mi snad jen fruktóza).