Nutrend ZMA

Nutrend ZMA - diskuze k produktu

ZMA

Nutrend ZMA - unikátní patentovaná směs minerálů a vitamínu

Nutrend ZMA je unikátní patentovaná směs hořčíku, zinku v chelátové formě a vitaminu B6. Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a ke standardnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.

Zinek napomáhá k pravidelnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin a k syntéze bílkovin. Přispívá také k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Nutrend ZMA v bodech:

  • pro zvýšení síly a množství svalové hmoty
  • pro výšení tvorby růstového hormonu
  • pro zlepšení regenerace
  • s přídavkem vitaminu B6
  • zinek a hořčík vázané na organické nosiče – vysoká využitelnost
Celkem dotazů Celkem dotazů
4
4 odpověď
bkvasnicka@
před 7 měsíci

Asi blbý dotaz :) proč je uvedeno v Dávkování - kapsli nekousat . Mě se právě zdá že se zinek lépe vstřebá při rozkousání kapsle.

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 7 měsíci

Dobrý den, kapsle určitě nerozkousávejte. Pokud produkt zůstane v kapsli, pomalu a postupně se uvolňuje a vstřebává do těla, což je pro účinek produktu vhodnější. Přeji pěkný den

Lenka
před 4 lety

Pomáha ZMA zrychlit metabolismus ? Dekuji za odpověd

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Existují nějaké studie, kdy ve cvičencích s deficitním obsahem zinku v krvi mělo ZMA vliv na urychlení metabolizmu, ale musel bych se v tom začíst.. ZMA může mít i další pozitivní vlivy, jejich účinek je však závislý čistě na tom, zda-li uživatel má nedostatek některé z obsažených látek.

Bouchač
před 5 lety

reaguji na předešlí dotaz , takže ZMA je teda na co ? má ho cenu kupovat ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Pokud máte deficit v zinku a hořčíku, tak pravděpodobně ano.

Matěj Přidálek
před 6 lety

Dobrý den, mám jednoduchou otázku - funguje to? Myslím je toto produkt, který prokazatelně zvýšuje hladinu testosteronu? A existuje vůbec něco, co to prokazetelně dokáže, mám samozřejmě na mysli něco legálního a bez nežádoucímch ůčinků, typicky snížení produkce testosteronu po vysazení.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Vědecky prokázýna je pokud vím pouze DAA - d-aspargová kyselina. Nicméně maca je dle ohlasů také dobrá a teď i levná, pak avena sativa (oves setý) i bulharský hodně koncentrovaný tribulus terrestris (vemoherb - modrý).