4
zodpovězené dotazy
Asi blbý dotaz :) proč je uvedeno v Dávkování - kapsli nekousat . Mě se právě zdá že se zinek lépe vstřebá při rozkousání kapsle.
Dobrý den, kapsle určitě nerozkousávejte. Pokud produkt zůstane v kapsli, pomalu a postupně se uvolňuje a vstřebává do těla, což je pro účinek produktu vhodnější. Přeji pěkný den
Pomáha ZMA zrychlit metabolismus ? Dekuji za odpověd
Existují nějaké studie, kdy ve cvičencích s deficitním obsahem zinku v krvi mělo ZMA vliv na urychlení metabolizmu, ale musel bych se v tom začíst.. ZMA může mít i další pozitivní vlivy, jejich účinek je však závislý čistě na tom, zda-li uživatel má nedostatek některé z obsažených látek.
reaguji na předešlí dotaz , takže ZMA je teda na co ? má ho cenu kupovat ?
Pokud máte deficit v zinku a hořčíku, tak pravděpodobně ano.
Dobrý den, mám jednoduchou otázku - funguje to? Myslím je toto produkt, který prokazatelně zvýšuje hladinu testosteronu? A existuje vůbec něco, co to prokazetelně dokáže, mám samozřejmě na mysli něco legálního a bez nežádoucímch ůčinků, typicky snížení produkce testosteronu po vysazení.
Vědecky prokázýna je pokud vím pouze DAA - d-aspargová kyselina. Nicméně maca je dle ohlasů také dobrá a teď i levná, pak avena sativa (oves setý) i bulharský hodně koncentrovaný tribulus terrestris (vemoherb - modrý).