Detox skladu! Před 2 hodinami jsme přidali do detoxu nový produkt s 5% slevou  

Olimp Sport Nutrition BCAA Xplode powder

Olimp Sport Nutrition BCAA Xplode powder - diskuze k produktu

BCAA

Olimp BCAA Xplode powder - Sypké BCAA s přidaným glutaminem pro efektivnější regeneraci

BCAA Xplode power je plný větvených aminokyselin BCAA, navíc s pořádnou dávkou glutaminu, je jednou z největších pecek na trhu s výživovými doplňky. Jestliže jste už vyzkoušeli všechno možné a efekt nevidíte, s BCAA Xplode Powder od Olimp Nutrition, poznáte změnu ihned! V jedné dávce je více než 6000 mg BCAA té nejvyšší kvality obohacené o glutamin.

Navíc má tenhle rozpustný prášek opravdu jedinečnou chuť! Vybrat si můžete ze tří lahodných příchutí - citron, pomeranč nebo ananas. A tentokrát opravdu zapomeňte na plytkou chuť tekutých BCAA od jiných firem. Tohle ale není jediný přínos Xplode Powderu. Každá dávka totiž obsahuje opravdu extrémní množství aminokyselin. Díky tomu nejen oddálíte únavu, zásadním způsobem urychlíte regeneraci, ale také dodáte svým svalům všechno, aby mohly pořádně nabýt a zesílit! V žádném případě nemůže při správném užívání těchto BCAA dojít ke svalovému katabolismu (tedy devastaci svalové hmoty a jejímu úbytku).

Pro ještě lepší účinek je přidán L-glutamin, který napomáhá BCAA k ještě silnější ochraně a regeneraci svalových vláken. L-glutamin navíc podporuje imunitu organismu a energizuje. Přídavek vitamínu B6 napomáhá těmto látkám lépe pronikat do svalových buněk.

Olimp BCAA Xplode Powder v bodech:

  • obsahuje extrémní množství BCAA - více než 6000 mg v dávce
  • aminokyseliny obohacené o L-glutamin
  • maximální regenerace, oddálení únavy
  • ochrana svalové hmoty, podpora svalového růstu
  • vynikající chuť
Celkem dotazů Celkem dotazů
3
3 odpověď
Václav Šafařík
před 3 lety

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat na konkrétní dávkování těchto bcaa v tréninkové i netréninkové dny. Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Zdravím Vašku, obecné dávkování je cca 5g čistých BCAA před tréninkem s možností dát 5g během (pakliže je tréninková jednotka delší jak 1,5 hodiny). Netréninkové dny, pokud nejste v nějaké hardcore dietě, je BCAA dávkovat zbytečné. Dávkování taktéž můžete navýšit dle subjektivních potřeb, tohle je doporučované základní množství.

Kateřina Soukupová
před 3 lety

Dobrý den, budete přípravek doplňovat na sklad? Děkuji, Katka Soukupová

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, Nedostupný pomeranč v 500g gramáží je nedostupný i u dodavatele a naskladnění očekáváme vdo 14 dnů. Příchuť citron gramáže 1000g by měla dorazit do konce týdne. Pokud máte zájem o větší počet kusů produktu, prosím napište požadavek na objednavky@aktin.cz a my Vám rádi potřebné zboží zajistíme. Přeji hezký den.

Radek V.
před 3 lety

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jak mám tato bcaa dávkovat. Někde jsem totiž četl, že bych je měl užívat 3x denně, jinde zase že jen 2x. Momentálně se snažím nabrat zpátky hmotu a sílu po téměř roce neposilování. Předem děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Zdravím, BCAA lze užívat před a při výkonu, nějaký měřitelný efekt tam je, ale je to sporné. Osobně bych doporučil raději zainvestovat do dobrého proteinového přípravku, kreatinu, pre-workoutu a klasické stravy, dbejte především na kvalitu a pestrost. Zkuste se podívat i na věci jako proteinové palačinky, namleté ovesné vločky, másla, kokosový olej, olivové spreje atd. je toho kopec a jsou to kvalitní produkty, které Vám mohou výrazně v cestě pomoci.