4,6
143 hodnocení

TOP

v USA několikrát vyhrál 1.místo a oprávněně. Není moc sladký. Naprosto jasná volba proteinu jestli rozhoduješ jaky protein koupit. GS je jasná volba!

1

xx

V mliečnom ovocnom smoothiečku úžasný

Špička

Chuťově i parametry jeden z předních proteinů. Věhlas se však také projevuje patřičně na ceně.

Jedinečný a chutný

Skvělá chuť a rozpustnost. S mlékem výborné. Chutná jako nadychaný a lehký zákusek. Není tam cítit žádná chemická chuť. Doporučuji

Za dobrou cenu dobrý protein

Celkem dobrá chuť i rozpustnost, ale měl jsem už lepší :)

Chutná a funguje

Protein čokoláda

Příchuť je velice dobrá, nejlépe s mlékem, ale s vodou je to též dobré ?

Jiný protein už neobjednám.

Dokonalá chuť, rozpustnost, aji složení <3

Růst zaručen :-)

Skvělý protein, jeden z nejlepších s jakými mám za posledních několik let zkušenosti. Díky komplexnímu spektru aminokyselin (včetně Glutaminu) perfektně regeneruje, a navíc podporuje růst kvalitní svalové hmoty, tedy žádné dočasné zavodnění apod.. A jako benefit k tomu skvěle chutná!

Asi nejlepší protein

Zkusila jsem objednat malé balení, příchuť vanilková zmrzlina. A musím říct... protein se míchá do relativně malého množství vody. Není úplně sytý. Ale... co hodnotím naprosto pozitivně je, že nemá žádný chemický ocas, není přeslazený, ani není cítit nepříjemně sladidlo! Nic! Za mně zatím nejlepší, co jsem kdy měla a že jsem jich vyzkoušela už opravdu hodně. Tento zatím špička. Zkusím objednat další příchutě. Hodnotím jako velmi příjemnou změnu. Vypila jsem navečer a ani mě nepronásledují žádné zažívací obtíže, což je u mne průvodním znakem téměř každého požití proteinu. Aktualizace: Vážení... jestli ujíždíte na sladkém... a Pribiňáka nejíte jen proto, že je plný cukru a tuku... zamíchejte příchuť vanilková zmrzlina do řeckého jogurtu 0%... Kdo miluje chuť Bobíka a Pribiňáka, ten bude v 7. nebi. Rozpustnost v pohodě, stačí přidat trošku vody a plnou odměrku proteinu do jogurtu. Nebe!