4,6
132 hodnocení

Za dobrou cenu dobrý protein

Celkem dobrá chuť i rozpustnost, ale měl jsem už lepší :)

Přínosná recenze?

Chutná a funguje

Přínosná recenze?

Protein čokoláda

Příchuť je velice dobrá, nejlépe s mlékem, ale s vodou je to též dobré ?

Přínosná recenze?

Jiný protein už neobjednám.

Dokonalá chuť, rozpustnost, aji složení <3

Přínosná recenze?

Růst zaručen :-)

Skvělý protein, jeden z nejlepších s jakými mám za posledních několik let zkušenosti. Díky komplexnímu spektru aminokyselin (včetně Glutaminu) perfektně regeneruje, a navíc podporuje růst kvalitní svalové hmoty, tedy žádné dočasné zavodnění apod.. A jako benefit k tomu skvěle chutná!

Přínosná recenze?

Asi nejlepší protein

Zkusila jsem objednat malé balení, příchuť vanilková zmrzlina. A musím říct... protein se míchá do relativně malého množství vody. Není úplně sytý. Ale... co hodnotím naprosto pozitivně je, že nemá žádný chemický ocas, není přeslazený, ani není cítit nepříjemně sladidlo! Nic! Za mně zatím nejlepší, co jsem kdy měla a že jsem jich vyzkoušela už opravdu hodně. Tento zatím špička. Zkusím objednat další příchutě. Hodnotím jako velmi příjemnou změnu. Vypila jsem navečer a ani mě nepronásledují žádné zažívací obtíže, což je u mne průvodním znakem téměř každého požití proteinu. Aktualizace: Vážení... jestli ujíždíte na sladkém... a Pribiňáka nejíte jen proto, že je plný cukru a tuku... zamíchejte příchuť vanilková zmrzlina do řeckého jogurtu 0%... Kdo miluje chuť Bobíka a Pribiňáka, ten bude v 7. nebi. Rozpustnost v pohodě, stačí přidat trošku vody a plnou odměrku proteinu do jogurtu. Nebe!

Přínosná recenze?

Nejlepsi co jsem mela

Nejlepsi protein. Skvela rozpustnost, nepeni, vyborny i rozpusteny ve vode. Bez zaludecnich potizi. Prichut Double Rich Choco voni jako granko a chut s nim i srovnatelna. Tesim se az ochutnam i jine prichute. Za me TOP. Prichut cokolada/liskovy orech je vyborna! Chutna jako horalky a kinder bueno v jednom!

Přínosná recenze?

Zaručená spokojnosť

Zaručená klasika, spokojnosť s týmto produktom maximálna. Rozpustnosť je perfektná. Príchuť banán nebola zlá ale na cookie & cream sa asi nechytá nič.

Přínosná recenze?

Perfektní

Chutná naprosto jako nadýchaný dortový korpus, nevím zda najdu lepší příchuť.

Přínosná recenze?

Top

Výborná chuť čokolády, lehce stravitelný, opravdu účinný.

Přínosná recenze?