4,3
794 hodnocení

Tohle je opravdu pecka!! – Žádná není tak dobrá jako snickerdoodle a to normálně tuto príchuť nevyhledávám! Je to opravdu pecka, ale 50g je žalostně málo :-D Ostatní jsou také dobré akorát ty příchutě jsou dost podobné a bude to tím, že je všude základ kokos, ale ten já miliju takže doporučuji. Za mě nejslabší slaný karamel, a moje doporučení nebaštěte jich více najednou bolí z nich pak bříško :-D

5

Nejlepší tyčinky!! – V low carb verzi je miluju ♥ Z těch dalších verzí mi ale chutnala jen pistáciová, hlavně ty, kde je jako základ datle fakt nejsou můj šálek čaje.. Což není divné, protože nemám ráda datle. Jenže při prvním nákupu jsme si ani moc nevšimla, že je mez nimi vlastně dost rozdíl, šla jsme jen po příchutích :-D ... Ale low carb jsou fakt super, skvělá konzistence, všechny chutnají úžasně.. A ty od Lucky a Barči jsou doslova vymazlené a přesně podle mého gusta ♥

3

Mňam! – GINGERBREAD od Luciemin je naprosto geniální!Je měkoučký a má oprvadu perníkovou chuť. OŘÍŠKOVÝ RÁJ chutná jako vánoční kokosové kuličky a ta čokoláda na povrchu spolu s kokosem... vynikající. MARCIPÁN je měkoučký, šťavnatý a chuťově identický opravdovému marcipánu .TIRAMISU je naprosto výborná tyčinka! Velmi chutná po kávě a kakau. Jedna z nejlepších příchutí .

2

Skvělá svačinka! – Tyčinky jsou menší gramáže, tak mi vyhovují jako menší svačinky odpoledne, když mám chuť na něco dobrého, ale nechci hřešit. Mají skvělé složení. Chuťově jsou si podobné, základem je kokos, tak záleží na každém, jak mu to vyhovuje. Já ochutnala všechny a zvítězil u mě slaný karamel a višeň.

1

Bohužel mi tahle tyčka vůbec nesedla, byla cítit jen jako spálená káva

Chutově i složením naprostá pecka!

Dobrá tyčinka, znovu bych si ji klidně dala, ale rozhodně ji nemusím mít často.😅

Wow, moc dobrá proteinovka. V práci mě tahle tyčinka zachránila, jako snack, kdy nemáte úplně čas najíst se něčeho většího je ideální!

Tyčinky od passion baru jsou sázka na jistotu. Chuťově jsou moc povedené a vždy po nich ráda sáhnu.

Tak tohle je mňamka. Miluju slaný karamel.