4,2
710 hodnocení

Tohle je opravdu pecka!!

Žádná není tak dobrá jako snickerdoodle a to normálně tuto príchuť nevyhledávám! Je to opravdu pecka, ale 50g je žalostně málo :-D Ostatní jsou také dobré akorát ty příchutě jsou dost podobné a bude to tím, že je všude základ kokos, ale ten já miliju takže doporučuji. Za mě nejslabší slaný karamel, a moje doporučení nebaštěte jich více najednou bolí z nich pak bříško :-D

5

Mňam!

GINGERBREAD od Luciemin je naprosto geniální!Je měkoučký a má oprvadu perníkovou chuť. OŘÍŠKOVÝ RÁJ chutná jako vánoční kokosové kuličky a ta čokoláda na povrchu spolu s kokosem... vynikající. MARCIPÁN je měkoučký, šťavnatý a chuťově identický opravdovému marcipánu .TIRAMISU je naprosto výborná tyčinka! Velmi chutná po kávě a kakau. Jedna z nejlepších příchutí .

2

Nejlepší tyčinky!!

V low carb verzi je miluju ♥ Z těch dalších verzí mi ale chutnala jen pistáciová, hlavně ty, kde je jako základ datle fakt nejsou můj šálek čaje.. Což není divné, protože nemám ráda datle. Jenže při prvním nákupu jsme si ani moc nevšimla, že je mez nimi vlastně dost rozdíl, šla jsme jen po příchutích :-D ... Ale low carb jsou fakt super, skvělá konzistence, všechny chutnají úžasně.. A ty od Lucky a Barči jsou doslova vymazlené a přesně podle mého gusta ♥

2

Skvělá svačinka!

Tyčinky jsou menší gramáže, tak mi vyhovují jako menší svačinky odpoledne, když mám chuť na něco dobrého, ale nechci hřešit. Mají skvělé složení. Chuťově jsou si podobné, základem je kokos, tak záleží na každém, jak mu to vyhovuje. Já ochutnala všechny a zvítězil u mě slaný karamel a višeň.

1

Dobré

Tyčinky jsem vyzkoušela a jsou dobré. Obsahují hodně vlákniny, což je jejich velké +. Ale na druhou stranu nejsou chuťově nijak výrazné a mají celkem velký podíl tuku. Ale spokojená jsem byla, to zas né že ne :)

😔

Kokos je strašně výrazný a chuť kazí

Neurazí, nenadchne

Chuťově je tyčinka dobrá, jen mi připomíná spíš marcipán. Složením je super, ale nijak mě neohromila.

Low carb bar

Čekala jsem trochu víc, ale na cesty nebo jen tak do tašky je ideální.

Zklamání

Hodně jsem od této tyčinky očekávala, ale neskutečně mě zklamala. Příchuť slaný karamel je prakticky bez chuti, lepí se na patro a zanechává zvláštní pachuť. Mrzí mě to.

Výborná!

chutná úplně jako karamel.