4,5
381 hodnocení

Tohle je opravdu pecka!!

Žádná není tak dobrá jako snickerdoodle a to normálně tuto príchuť nevyhledávám! Je to opravdu pecka, ale 50g je žalostně málo :-D Ostatní jsou také dobré akorát ty příchutě jsou dost podobné a bude to tím, že je všude základ kokos, ale ten já miliju takže doporučuji. Za mě nejslabší slaný karamel, a moje doporučení nebaštěte jich více najednou bolí z nich pak bříško :-D

Přínosná recenze?

Mňam!

GINGERBREAD od Luciemin je naprosto geniální!Je měkoučký a má oprvadu perníkovou chuť. OŘÍŠKOVÝ RÁJ chutná jako vánoční kokosové kuličky a ta čokoláda na povrchu spolu s kokosem... vynikající. MARCIPÁN je měkoučký, šťavnatý a chuťově identický opravdovému marcipánu .TIRAMISU je naprosto výborná tyčinka! Velmi chutná po kávě a kakau. Jedna z nejlepších příchutí .

Přínosná recenze?

Nejlepší tyčinky!!

V low carb verzi je miluju ♥ Z těch dalších verzí mi ale chutnala jen pistáciová, hlavně ty, kde je jako základ datle fakt nejsou můj šálek čaje.. Což není divné, protože nemám ráda datle. Jenže při prvním nákupu jsme si ani moc nevšimla, že je mez nimi vlastně dost rozdíl, šla jsme jen po příchutích :-D ... Ale low carb jsou fakt super, skvělá konzistence, všechny chutnají úžasně.. A ty od Lucky a Barči jsou doslova vymazlené a přesně podle mého gusta ♥

Přínosná recenze?

Fuj, umělá chuť

Měla jsem už hodně hnusných proteinových tyčinek, ale něco takhle hnusného už jsem dlouho nezažila. S uváděnými příchutěmi to nemá vůbec nic společného. Dají se koupit mnohem chutnější tyčinky s podobným nebo i lepším složením!!

Přínosná recenze?

Skvělá svačinka!

Tyčinky jsou menší gramáže, tak mi vyhovují jako menší svačinky odpoledne, když mám chuť na něco dobrého, ale nechci hřešit. Mají skvělé složení. Chuťově jsou si podobné, základem je kokos, tak záleží na každém, jak mu to vyhovuje. Já ochutnala všechny a zvítězil u mě slaný karamel a višeň.

Přínosná recenze?

passion bar

Výborná tyčinka do práce.

Přínosná recenze?

Passion Bar

Než jsem ochutnala KOKOSOVOU, chtěla jsem napsat, že za mě tyhle tyčinky teda ne. Ve všech je cítit nějaká divná pachuť a do inzerovaných příchutí mají hodně daleko. Ale kokosová je naprosto luxusní, měkoučká - to je úplně jiná :) ♥Tak že zbývajícím příchutím dám ještě šanci - kokosová vášeň s kakaem není špatná a mango/malina mě příjemně překvapila.

Přínosná recenze?

Oh bože!

Tohle je tak výborný! A přitom to není až tak velký hřích :)))

Přínosná recenze?

Dobrá tyčinka

Velmi dobrá tyčinka s nižším obsahem proteinu. Tiramisu je naprostá pecka.

Přínosná recenze?

Dobra low carb tycka.

Docela fajn tycka. :)

Přínosná recenze?