4,3
582 hodnocení

Tohle je opravdu pecka!!

Žádná není tak dobrá jako snickerdoodle a to normálně tuto príchuť nevyhledávám! Je to opravdu pecka, ale 50g je žalostně málo :-D Ostatní jsou také dobré akorát ty příchutě jsou dost podobné a bude to tím, že je všude základ kokos, ale ten já miliju takže doporučuji. Za mě nejslabší slaný karamel, a moje doporučení nebaštěte jich více najednou bolí z nich pak bříško :-D

5

Mňam!

GINGERBREAD od Luciemin je naprosto geniální!Je měkoučký a má oprvadu perníkovou chuť. OŘÍŠKOVÝ RÁJ chutná jako vánoční kokosové kuličky a ta čokoláda na povrchu spolu s kokosem... vynikající. MARCIPÁN je měkoučký, šťavnatý a chuťově identický opravdovému marcipánu .TIRAMISU je naprosto výborná tyčinka! Velmi chutná po kávě a kakau. Jedna z nejlepších příchutí .

2

Nejlepší tyčinky!!

V low carb verzi je miluju ♥ Z těch dalších verzí mi ale chutnala jen pistáciová, hlavně ty, kde je jako základ datle fakt nejsou můj šálek čaje.. Což není divné, protože nemám ráda datle. Jenže při prvním nákupu jsme si ani moc nevšimla, že je mez nimi vlastně dost rozdíl, šla jsme jen po příchutích :-D ... Ale low carb jsou fakt super, skvělá konzistence, všechny chutnají úžasně.. A ty od Lucky a Barči jsou doslova vymazlené a přesně podle mého gusta ♥

2

Skvělá svačinka!

Tyčinky jsou menší gramáže, tak mi vyhovují jako menší svačinky odpoledne, když mám chuť na něco dobrého, ale nechci hřešit. Mají skvělé složení. Chuťově jsou si podobné, základem je kokos, tak záleží na každém, jak mu to vyhovuje. Já ochutnala všechny a zvítězil u mě slaný karamel a višeň.

1

Nejlepší!

Nejlepší tyčinky na cesty nebo ke svačině. Čistě složení a úžasná chuť. Jelikož miluju kokos tak mi vůbec nevadí, že jsou si tyčinky podobné právě kokosový chuti. Kokosová pusa chutná jako top marcipan! Vášeň s kakakem je také moc dobrá! Na snickerdoodle jsem se hodně těšila, ale v porovnání s výše zmíněnými dost pokulhává. A tiramisu je taky moc fajn.

nemám slov

nevím,co napsat,příchuť snickerdoodle naprosto perfektní.

Láska

Passion bar tyčinky si zamilete hned na první ochutnání. Jsou skvělé svým složením, vůní a chutí ! Kokosová pusa je mojí největší favoritkou !

nic moc

Rozhodně jsem už měla lepší tyčinky, tato mi přišla hrozně tvrdá a nepřišlo mi, že by měla chuť tiramisu, spíš to byla taková neutrální sladká příchuť.

Preclík výborný

Příchuť preclík mě opravdu nadchla. Slaný preclík tam hraje krásnou roli s sladkým. Co ale zklamalo byl slaný karamel. Chuť žádná, struktura hodně žvýkací. Opravdu zklamání.

Alternativa snacků

Příchuť višeň/kakao nebyla tolik výrazná, což mi u tyčinek chybí. Kupovala jsem ji jako náhradu za sladkosti, ale pokud nepotřebujete procítit každičkou ingredienci, tak je tahle tyčinka dobrou volbou - zejména díky přírodnímu složení. Osobně bych ale zvolila buď jinou příchuť nebo vyloženě proteinové tyčinky - z osobní preference.