4,4
246 hodnocení

Uzasna kombinace cokolady a slaneho arasidu <3 – Aneb 'Lucka proste vi, co dela' :) Vyborna tycinka, ktera me dostala hned na prvni kousnuti. Ta sladko-slana kombinace je proste neprekonatelna! Nejsem uplne fanynka oat bars a proteinovych tycinek celkove, ale z tehle se asi stane stalice mych budoucich nakupu.

2

Moc dobrá – Tyčinka od Lucky Minářové byla moc dobrá a chutnala mi, ta poleva z bílé čokolády a kousky soli to skvěle doplní ❤️ Jen mi ta chuť nepřišla tolik výrazná.. :)

2

Passion bar – Mňam. Nejlepší passion bar na světě. Tak akorát sladká s kousky soli a bílé čokolády.

2

Výborná! – To je snad první tyčinka s příchutí "slated.....", kde je opravdu cítit sůl. V chuti jsou cítit všechny ingredience ze složení. není tolik sladká ...takaže ideální sváča, která zasytí a nevyvolá jen další chutě na sladké.

1

Super změna oproti klasickým proteinovkám.

1

uzasna! – Tak ta tycinka od lucky je fakt úžasná! texturově krásně měkkoučká, a chuťově jedna z nejlepších! je politá bílou čokoládou a posypaná solí a to jí dodává ještě korunu. Fakt výborná, objednávám znovu !

1

slaný arašíd s bílou čokoládou by @luciemin – Opravdu nejlepší tyčinka jakou jsem měla, hned po perníčkové, kterou měla Luciemin předtím, tak tohle je opravdu porno v puse :) Skvěle vyvážená, příjemně sládká, ty kousky soli, hned jak bude, objednám zase! Pecka!

1

Oat bar – Na první kousnutí jsem tak okouzlená upřímně nebyla, ale čím víc jsem snědla, tím jsem byla víc nadšená 🥰 super ta slaná chuť 😋

1

Nejlepší! – První ovesná tyčinka, která mi chutná! A to fakt moooc. Příště objednám znovu :)

1

Super – Lepší tyčinku jsem asi neměla!!😍

1