4,5
76 hodnocení

Passion bar

Mňam. Nejlepší passion bar na světě. Tak akorát sladká s kousky soli a bílé čokolády.

Přínosná recenze?

Doporučuji

Běžně mi “oat bars” moc nechutnají, u téhle tyčinka je to ale výjimka. Mužů jen doporučit !!

Přínosná recenze?

slaný arašíd s bílou čokoládou by @luciemin

Opravdu nejlepší tyčinka jakou jsem měla, hned po perníčkové, kterou měla Luciemin předtím, tak tohle je opravdu porno v puse :) Skvěle vyvážená, příjemně sládká, ty kousky soli, hned jak bude, objednám zase! Pecka!

Přínosná recenze?

Zajímavá kombinace

Zpočátku jsem si říkala "Cože, sůl?" Ale pak jsem to pochopila. Bombastické spojení chuti. Výborné.

Přínosná recenze?

Slaný arašíd

Složení skvělé, jednoduché a bez zbytečných umělých doplňků. Příchuti slaný arašíd a bílá čokoláda jsem se trochu obávala a nakonec musím potvrdit, že to není příchuť úplně pro mě. Samotná tyčinka připomíná kombinaci proteinové tyčinky a flapjacku, je to prostě takový hutnější flapjack s jemňoučkou skoro neznatelnou chutí arašídů. Na vrchu je pak proužek bílé čokolády a pár zrnek hrubé soly. Za sebe jsem čekala výraznější chuť arašídů. Pozitivně hodnotím, že tyčinka není příliš sladká.

Přínosná recenze?

Hodně zvláštní

Musím říct, že mně ta chuť hodně překvapila 🤷🏽‍♀️ Slaný karamel jsem moc necítila naopak mi tam furt vadila chuť čehosi spáleného a soli! Nebyla špatná ale po druhé bych už asi nekupovala

Přínosná recenze?

:)

vynikající příchuť :)

Přínosná recenze?

Oat bar

Na první kousnutí jsem tak okouzlená upřímně nebyla, ale čím víc jsem snědla, tím jsem byla víc nadšená 🥰 super ta slaná chuť 😋

Přínosná recenze?

Doporučuji ji sníst celou

Protože jsem si jen jednou kousla a byla jsem zklamaná.. prostě přeslazená tyčinka. Pak jsem ji dojídala a postupně narážela na kousky soli, ktere chuť úplně podtrhly! Dobrota!

Přínosná recenze?

Nejlepší!

První ovesná tyčinka, která mi chutná! A to fakt moooc. Příště objednám znovu :)

Přínosná recenze?