4,5
384 hodnocení

Brownies

Příjemné překvapení, šťavnatá čokoládová chuť. Jediné, co bych vytkla, je plastová fólie, ve které je tyčinka pod vrchním papírovým obalem. Kromě toho, že to není úplně eko friendly, se dost špatně rozdělává.

3

brownies

dokonalá kombinace chutí, ani moc ani málo sladké. super složení a ideální na cesty

2

Brownies s malinami

Tak tohle se extrémně moc povedlo. Doporučuji všemi 10, ta chuť je naprosto boží, maliny nahoře tomu dodávají tu správnost a tyčinka není díky nim příliš sladká.

1

Vynikající!

Brownies s malinami je nebe v hubě! ♥

1

Skvělá volba

Z této tyčinky jsem nadšená. Spojení maliny a čokolády byla skvělá volba. Složení na 1*. Na mém seznamu již nikdy nesmí chybět

1

Dokonalé tyčinky od Passion bar

1

Nejlepší tyčinka

Zaručeně luxus!! Lepší jsem nejedla

1

Výborné

Moc dobrá, chuťově povedená. Tyčinka od Merkatky je boží :) opravdu jako brownies a ty maliny jen zlepšují vše, co tyčinka obsahuje.

1

doporučuju

jelikož miluju čokoládu, tak brownies s malinami je výborná! markétka se mi úplně trefila do chutí, kešu a pekany jsou moje nejoblíbenější oříšky, dávám 1000/10, nekecám, že to byla ta nejlepší tyčink co jsem kdy jedla! kam se hrabe snickers apod.. . tyčinka od baru mi tolik nejela, tuhle kombinaci moc nemusím, ale věřim že určitě většině chutnat bude. složení je u obou tyčinek na jedničku

1

Neskutečná kombinace

Chuťově úžasná proteinová tyčka s jednoduchým složením, obsah 50% denního příjmu vlákniny taky top :)

1