4,5
368 hodnocení

Brownies

Příjemné překvapení, šťavnatá čokoládová chuť. Jediné, co bych vytkla, je plastová fólie, ve které je tyčinka pod vrchním papírovým obalem. Kromě toho, že to není úplně eko friendly, se dost špatně rozdělává.

3

brownies

dokonalá kombinace chutí, ani moc ani málo sladké. super složení a ideální na cesty

1

Dokonalé tyčinky od Passion bar

1

Nejlepší tyčinka

Zaručeně luxus!! Lepší jsem nejedla

1

Výborné

Moc dobrá, chuťově povedená. Tyčinka od Merkatky je boží :) opravdu jako brownies a ty maliny jen zlepšují vše, co tyčinka obsahuje.

1

doporučuju

jelikož miluju čokoládu, tak brownies s malinami je výborná! markétka se mi úplně trefila do chutí, kešu a pekany jsou moje nejoblíbenější oříšky, dávám 1000/10, nekecám, že to byla ta nejlepší tyčink co jsem kdy jedla! kam se hrabe snickers apod.. . tyčinka od baru mi tolik nejela, tuhle kombinaci moc nemusím, ale věřim že určitě většině chutnat bude. složení je u obou tyčinek na jedničku

1

Neskutečná kombinace

Chuťově úžasná proteinová tyčka s jednoduchým složením, obsah 50% denního příjmu vlákniny taky top :)

1

Mňam

Novinka od Market je strašná dobrota. Ač mi všechny passion bar přijdou tvrdý, tady jsem se čekala to stejný. Ale kousla jsem si a měkkoučká a fakt dobrá. Zlatý obal vypadá taky hezky "luxusně". Budu určitě objednávat po více kusech.

1

passion bar

výborná chuť

1

Super

Tyčinka od markét je fakt boží! je dost sldká díky datlím a má na sobě vrstvu čokolády a lyofiziované maliny <33 fakt mňamka

1