4,4
509 hodnocení

brownie s malinami – Vraťte mi ji prosím do prodeje! Neměla jsem lepší proteinovou sušenku!

4
taky taky byla uplně nej

Nebe na zemi – Uch, tohle je bomba, která zatočí s vašimi chuťovými pohárky. Passion Bars se fakt povedly. Nejenom že jsou chuťově perfektní a složení si už asi nejde představit lepší, některé příchutě jsou navíc i vegan! Miluju Brownies s malinami, to je TOP záležitost, kterou pravidelně kupuju. http://vedomevdome.cz/

1

Passion heaven – Jejich tycinky miluji, nejlepsi tycinka so far je od market, to je proste nebe v hube :)

1

Brownies s malinou? – Výborná kombinace! Prostě čokoládově čokoládová tyčinka se štiplavým koncem v podobě malin! <3 Top!!

1

DOKONALOST! – Já upřímně v chuti nepoznam rozdíl, zdali se jedná o vegan a nevegan verzi, objednala jsem omylem vegan a mnam ! Stejně jako klasiká :) update_ coffeela je Kofila ve zdravějším kabátku, moc dobrá určitě objednám znovu:)

1

Nejlepší proteinová tyčinka 😊

1

Čekala jsem víc – Všude opěvované tyčinky, ale vlastně jen dochucené datle. Ano, žádná chemie, ale nějak jsem asi čekala víc. Miluju skořici a v tyčince jsem ji cítila, znovu už ale neobjednám.

1

Miluju příchuť jahoda 🍓. Je naprosto vynikající. Sladká akorát a krásně vláčná. Tereza's diary tyčinka je taktéž vynikající a chutná jako perníček. 🥧🥥🍫

Chuťově docela fajn, textura skvělá, moc mi chutnala poleva na vrchu. Moc nemusím datle, ale z téhle tyčinky jsem je skoro necítila, což je pro mě super. Moc doporučuju!

coffeela, zajímavá chuť, ale si jsem čekala více a popravdě mi to kofilu moc nepřipomínalo.