4,5
512 hodnocení

brownie s malinami – Vraťte mi ji prosím do prodeje! Neměla jsem lepší proteinovou sušenku!

4
taky taky byla uplně nej

Nebe na zemi – Uch, tohle je bomba, která zatočí s vašimi chuťovými pohárky. Passion Bars se fakt povedly. Nejenom že jsou chuťově perfektní a složení si už asi nejde představit lepší, některé příchutě jsou navíc i vegan! Miluju Brownies s malinami, to je TOP záležitost, kterou pravidelně kupuju. http://vedomevdome.cz/

1

Passion heaven – Jejich tycinky miluji, nejlepsi tycinka so far je od market, to je proste nebe v hube :)

1

Brownies s malinou? – Výborná kombinace! Prostě čokoládově čokoládová tyčinka se štiplavým koncem v podobě malin! <3 Top!!

1

DOKONALOST! – Já upřímně v chuti nepoznam rozdíl, zdali se jedná o vegan a nevegan verzi, objednala jsem omylem vegan a mnam ! Stejně jako klasiká :) update_ coffeela je Kofila ve zdravějším kabátku, moc dobrá určitě objednám znovu:)

1

Nejlepší proteinová tyčinka 😊

1

Čekala jsem víc – Všude opěvované tyčinky, ale vlastně jen dochucené datle. Ano, žádná chemie, ale nějak jsem asi čekala víc. Miluju skořici a v tyčince jsem ji cítila, znovu už ale neobjednám.

1

Upřímně, když jsem si tuto tyčinku kupovala, tak jsem z ní měla hroznou radost, ale pak když jsem ji ochutnala, tak jsem si nebyla jistá jestli mi chutnala nebo ne. Znovu bych si ji nekoupila, protože mi tato chuť úplně nesedla..

Miluju příchuť jahoda 🍓. Je naprosto vynikající. Sladká akorát a krásně vláčná. Tereza's diary tyčinka je taktéž vynikající a chutná jako perníček. 🥧🥥🍫

Chuťově docela fajn, textura skvělá, moc mi chutnala poleva na vrchu. Moc nemusím datle, ale z téhle tyčinky jsem je skoro necítila, což je pro mě super. Moc doporučuju!