4,5
162 hodnocení

COFFEELA - NEJLEPŠÍ PASSION BAR JEDNOZNAČNĚ!

Milovníci kávy? Tohle musíte zkusit, no já si ji hned zamilovala!

Přínosná recenze?

Pasiion

Každý milovník skořice, bude tuhle tyčinku milovat. Já mám skořici mooc ráda a tuhle tyčinku jsem s chutí vyzkoušela a rozhodně nelituji, je opravdu báječná. Je teda poměrně hodně sladká, ale opravdu dobrá a mohu ji doporučit. Docela v ní citím i jablka, ale možná to je prostě tím, že chuťové buňky automaticky přiřadí chuť skořice k jabku.

Přínosná recenze?

Nebe v puse

Jedna z nej tyčinek! Není tak příšerně sladká jako jiné tyčinky, ale má příjemnou karamelovou chuť😋 doporucuji vsemi 10 a jdu si udělat zásobu.

Přínosná recenze?

super svačinka

Skvělý složení a ta chuť! A další plus dávám za roztomilý obal.

Přínosná recenze?

DOKONALOST NEJVĚTŠÍ❤️

Tahle tyčinka se opravdu povedla, konzistence, chuť, vzhled-nádhera🥰 Musím nakoupit zásoby 🤞

Přínosná recenze?

Výborná

Přínosná recenze?

Skvělá svačinka

Čisté složení a super příchutě, pro mne zatím asi nejlepší je příchuť perníček, Skvěle kořeněná chuť, ale terezás diary je taky výborný, neuvěřitelně kakaová chuť

Přínosná recenze?

Směle do ní :)

Musím říct, že tahle tyčinka se opravdu povedla! Krásné balení, velikost tak akorát dezertová, chutě se krásně doplňují, oříšky křupou, nemám, co bych vytkla :)

Přínosná recenze?

Úplně dokonalá 😻

1. Nádherný obal jakože je z papíru?omg! Chápu že musí být zabaleny v plastu, ale aspoň na první pohled skvělé! 2. Ta vůně 😍 to už jsem poznala, že bude božská! 3. Chuť! To je téma samo pro sebe. Jedinečná kakaova chut- ale bacha hořká ani trochu není! Velké kusy ořechů a nasládlá chuť?!😻 Za mě nejlepší tycinka co jsem kdy jedla. Recenze patří tyčince od treza's diary

Přínosná recenze?

Perníček

Super rychlá svačina, když nestíhám.

Přínosná recenze?