4,4
475 hodnocení

Nebe na zemi

Uch, tohle je bomba, která zatočí s vašimi chuťovými pohárky. Passion Bars se fakt povedly. Nejenom že jsou chuťově perfektní a složení si už asi nejde představit lepší, některé příchutě jsou navíc i vegan! Miluju Brownies s malinami, to je TOP záležitost, kterou pravidelně kupuju. http://vedomevdome.cz/

1

Passion heaven

Jejich tycinky miluji, nejlepsi tycinka so far je od market, to je proste nebe v hube :)

1

Brownies s malinou?

Výborná kombinace! Prostě čokoládově čokoládová tyčinka se štiplavým koncem v podobě malin! <3 Top!!

1

DOKONALOST!

Já upřímně v chuti nepoznam rozdíl, zdali se jedná o vegan a nevegan verzi, objednala jsem omylem vegan a mnam ! Stejně jako klasiká :) update_ coffeela je Kofila ve zdravějším kabátku, moc dobrá určitě objednám znovu:)

1

Nejlepší proteinová tyčinka 😊

1

Čekala jsem víc

Všude opěvované tyčinky, ale vlastně jen dochucené datle. Ano, žádná chemie, ale nějak jsem asi čekala víc. Miluju skořici a v tyčince jsem ji cítila, znovu už ale neobjednám.

1

Doporučuji

Tyčinka jsou moc dobré, některé příchutě jsou méně výrazné, některé více a zaženou chutě. Coffeela je naprostou bombou! Jahoda za mě byla bohužel nevýrazná (ale ne špatná) Skořicová rolka moc dobrá, je tam výrazně cítit skořice.

Nemám slov👏😍

Dokonalá tyčinka! Chutná ještě lépe než klasická kofila a o složení ani nemluvím, to je nesrovnatelné. Produkty Passion Bar ve spolupráci s Terezkou nejsou nikdy krokem vedle, Coffeela je ale obzvlášť luxus ❤ Doporučuji všema deseti:)

brownie s malinami

Vraťte mi ji prosím do prodeje! Neměla jsem lepší proteinovou sušenku!

Ne

Objednala jsem si ji omylem. Bohužel nemám ráda obecně tyčinky s datlovým základem. Chuť skořice se mi zdála poněkud nevýrazná.