4,4
287 hodnocení

Čekala jsem víc

Všude opěvované tyčinky, ale vlastně jen dochucené datle. Ano, žádná chemie, ale nějak jsem asi čekala víc. Miluju skořici a v tyčince jsem ji cítila, znovu už ale neobjednám.

1

Super

Dokonalá chuť i složení, zatím nejlepší, co jsem měla

Supr

Jako kofila to nechutná...budu upřímná 😁 ale když bych měla odhodit porovnávání s touto tyčinkou..tak chuť je skvělá a zajímavá i složení je super.

Dobré!

Coffeela je za mě úplně top strop! Fakt mi chutnala a objednám znovu, naopak mi nesedla skořicová rolka.. netuším proč, chuť byla na mě možná až příliš skořicová - od Aktinu je lepší.

Dárek pro milovníky Kofily

Tuto tyčinku si velmi vychutnávala má kamarádka, která miluje tyčinku Kofila. Prý má příjemně vyváženou chuť, datle jsou cítit pouze jako sladidlo a nikoliv tak aby přehlušovaly všechny ostatní chutě. Jednoduše se zamilovala, což asi mluví za vše.

Chutove Jak ktera prichut, super slozeni

Prichute coffeela, terezas diary, jsou moc, moooc dobre. Pernicek byl tak odporny ze jsem musela vyhodit a preclik dvakrat nenadchl i kdyz si vsichni chvali - me to prijde moc zvykaci a chut tam neni tak vyrazna 🤷‍♀️ Omlouvam se skalnim fandum. Celkove vyrobky passion bar jsou kouzelne zabalene, roztomile a prakticke na cesty ;)

Láska na první ochutnání😍

Tak tohle je naprosto luxusní záležitost😍krásně měkká, akorát sladká a ta chuť je prostě božská. Akorát by mohla být větší😢

NEJLEPŠÍ!

Fakt skvělá tyčinka, měkká konzistence, skvělá chuť.

Sladká a zasytí

Na tyčinku jsem se těšila, ale trochu zklamala. Byla na mě sladší a na chuti mi něco vadilo. Výhodou je, že hodně zasytí.

:)

Tyčinka super