PÂTIFU prémiová tofu paštika

4,6
113 hodnocení

Dýňová paštika

Byla to moje první paštika od Patifu. Chuťově nebyla špatná, ale něco mi tam nesedělo, dýni jsem cítila jen lehce. Příště vyzkouším ještě jinou příchuť.

Mňam!

Skvělá paštika pro vegany, všechny příchutě zbožňuju, ale bylinková je vyloženě můj favorit! <3

Výborná paštika

Skvělá vegan náhrada

Gourmet chutná téměř jako paštika z masa a pro ty, kteří se snaží žít bez živočišných produktů, vřele doporučuji. Zatím jsem nenarazila na špatnou příchuť.

NEJ NEJ NEJ

Nejlepsí paštika

Miluju paštiky, ale jejich složení je děs, takže jsem dlouho hledala nějakou náhradu. Od patifu jsem jich vyzkoušela více, nebyly špatné, ale jsou to spíš takové pomazánky z tofu. Jedině gourmet je chuti paštiky nejblíž a i já jako masožravec ji mám moc ráda a nahradila jsem jí paštiky.

Patifu

Ano, ano ano. Nejsem vegan ani vegeterián, proto tofu nevyhledávám a maso jím, snažím se ovšem hledat kalorický vhodná jídla a takhle patifu je nejen vhodná co se kalorii týče, ale ta chuť, nadýchanost, jemnost. Naprosté velké Mňam.

Tak neváhám popsat všechny,...

až na olivovou s rajčaty a toskánskou; ty nekupuji, protože obsahují rajčata, jež mi nevadí grilovaná, v omáčce a v polévce, v paštikách však dost. složení příznivé; chuť přiměřená, nechcete-li něco okouzlujícího, a stačí-li Vám "jen" výživné jídlo.

Dobré

Skvělá obměna například tvarohových pomazánek, mají výraznou chuť.

Mňam

Úžasná chuť (jde výrazně cítit hlíva) :-)