Bell Plantation PB2 Powdered Peanut Butter

4,4
517 hodnocení

Téměř autentická chuť arašídového másla

Jasně není nad opravdové máslo. ALE - chuť je i tak skvělá a co se mi líbí na tomto produktu, že si ho můžu umíchat buď do husté máslové konzistence, nebo tekutější na polití např. ovesné kaše, palačinek,... Velkou výhodou je méně tuku a pár ušetřených kalorií, které se v dietě vždy hodí. Jednoznačně doporučuju.

3

Peanut Butter Powder

Když chcete ušetřit kalorie, je to výborná náhrada za arašídové máslo, avšak arašídové máslo je arašídové máslo. Výborně se rozpouští a bude skvělé do salátů či těstovin.

2

Zklamání

Vážně mě mrzí koupě tohoto produktu. Chuť je pro mě absolutně odporná. 😟 Je slaná, kyselá, vlastně nevím, jak ji popsat, k čemu ji přirovnat. Je toho velká piksla a netuším, co s ní mám teď dělat.

1
Taky nevím, co s tím budu dělat :D Mně to chutná jak kdybych vzala hořké kakao, smíchala ho s vodou a dala tam sůl. No fuj :D

Výborné

Nemám co vytknout, úžasný produkt!

1

Zvláštní chuť

Chuť je na mě umělá, nemohla jsem ani zmiňovanou porci dvě lžíce dojíst a je mi po tom teď hrozně blbě... nevím jak to 184 gramové balení využiji😮rozhodně nekoupím znovu. Jestli můžu odkázat na chuťově mnohem lepší máslo - Healthy&Co máslo s příchutí čokolády můžu stoprocentně doporučit😆🤩

1

Překvápko

Chtěla jsem tento výrobek zkusit na základě snížených kcal oproti klasickým máslům. Nemůžu ale říct, že by toto mohlo nahradit arašídové máslo. PB2 spíš beru jako úplně jiný výrobek, který jsem zatím použila jako ochucovadlo skyru a jako příchuť do arašídových sušenek.

1

Nezvykla jsem si

Hodně zvláštní chuť, makra super ale radši sáhnu po nějakém "opravdovém" co si prostě vychutnám. Cítím dost chemie.

1

Arašídové máslo v prášku.

Pro lidi, co hledí na každý gram tuku ideální. Vyzkoušela jsem, ale opět se vrátím ke 100% arašídovému máslu v tekuté křupavé verzi. Toto je mírně slané, ale celkem dobré.

Prostě boží

Od té doby, co mi přišel. sypu ho do všeho. Nemůžu dostatečně doporučit.

super alternativa

ráda používám na vaření do omáček místo klasického arašídového másla. Do snídaňových kaší taky super když chcete ušetřit tuk.