Bell Plantation PB2 Powdered Peanut Butter

4,4
468 hodnocení

Výborné

Nemám co vytknout, úžasný produkt!

1

Překvápko

Chtěla jsem tento výrobek zkusit na základě snížených kcal oproti klasickým máslům. Nemůžu ale říct, že by toto mohlo nahradit arašídové máslo. PB2 spíš beru jako úplně jiný výrobek, který jsem zatím použila jako ochucovadlo skyru a jako příchuť do arašídových sušenek.

1

Peanut Butter Powder

Když chcete ušetřit kalorie, je to výborná náhrada za arašídové máslo, avšak arašídové máslo je arašídové máslo. Výborně se rozpouští a bude skvělé do salátů či těstovin.

1

Téměř autentická chuť arašídového másla

Jasně není nad opravdové máslo. ALE - chuť je i tak skvělá a co se mi líbí na tomto produktu, že si ho můžu umíchat buď do husté máslové konzistence, nebo tekutější na polití např. ovesné kaše, palačinek,... Velkou výhodou je méně tuku a pár ušetřených kalorií, které se v dietě vždy hodí. Jednoznačně doporučuju.

1

Nezvykla jsem si

Hodně zvláštní chuť, makra super ale radši sáhnu po nějakém "opravdovém" co si prostě vychutnám. Cítím dost chemie.

1

Doporučuji ale

Má hořkou pachuť.Výhoda jsou kalorie,ale máslo nenahradí

mňam! <3

Miluju to! Je ale pravda, že není skoro vůbec sladké, spíš jemně slané s nádechem kakaa, mně to naštěstí vůbec nevadí, ale je mi jasné, že pro někoho by to mohlo být nepříjemné překvapení.

recenze

skvělý nápad másla v prášku, je moc dobré

PB v prášku

Fajn alternativa do kaše, dodá oříškovou chuť. Super, že má míň tuku, ocenila bych ale i míň cukru.

Příště ne

Chuť nic pro mne. Kamarádce se po tom chtělo zvracet. Jediné v čem se to dá sníst je mugcake, nebo s marmeládou, což člověk v dietě jíst nechce. Nikdy víc.