Bell Plantation PB2 Powdered Peanut Butter

4,5
611 hodnocení

Téměř autentická chuť arašídového másla – Jasně není nad opravdové máslo. ALE - chuť je i tak skvělá a co se mi líbí na tomto produktu, že si ho můžu umíchat buď do husté máslové konzistence, nebo tekutější na polití např. ovesné kaše, palačinek,... Velkou výhodou je méně tuku a pár ušetřených kalorií, které se v dietě vždy hodí. Jednoznačně doporučuju.

3

Peanut Butter Powder – Když chcete ušetřit kalorie, je to výborná náhrada za arašídové máslo, avšak arašídové máslo je arašídové máslo. Výborně se rozpouští a bude skvělé do salátů či těstovin.

2

Not grejt, not terybl :D

1

Zklamání – Vážně mě mrzí koupě tohoto produktu. Chuť je pro mě absolutně odporná. 😟 Je slaná, kyselá, vlastně nevím, jak ji popsat, k čemu ji přirovnat. Je toho velká piksla a netuším, co s ní mám teď dělat.

1
Taky nevím, co s tím budu dělat :D Mně to chutná jak kdybych vzala hořké kakao, smíchala ho s vodou a dala tam sůl. No fuj :D

Výborné – Nemám co vytknout, úžasný produkt!

1

Zvláštní chuť – Chuť je na mě umělá, nemohla jsem ani zmiňovanou porci dvě lžíce dojíst a je mi po tom teď hrozně blbě... nevím jak to 184 gramové balení využiji😮rozhodně nekoupím znovu. Jestli můžu odkázat na chuťově mnohem lepší máslo - Healthy&Co máslo s příchutí čokolády můžu stoprocentně doporučit😆🤩

1

Překvápko – Chtěla jsem tento výrobek zkusit na základě snížených kcal oproti klasickým máslům. Nemůžu ale říct, že by toto mohlo nahradit arašídové máslo. PB2 spíš beru jako úplně jiný výrobek, který jsem zatím použila jako ochucovadlo skyru a jako příchuť do arašídových sušenek.

1

Nezvykla jsem si – Hodně zvláštní chuť, makra super ale radši sáhnu po nějakém "opravdovém" co si prostě vychutnám. Cítím dost chemie.

1

Do kaší naprosto úžasný, skvělé dochuti a je to zase něco trochu jiného.

Vůbec mi to nepřipomíná klasické burákové máslo, jak všichni píšou, moc mi to nejede, ale tak každý má jiné chutě 😊