Bell Plantation PB2 Powdered Peanut Butter

4,5
315 hodnocení

Výborné

Nemám co vytknout, úžasný produkt!

Přínosná recenze?

Překvápko

Chtěla jsem tento výrobek zkusit na základě snížených kcal oproti klasickým máslům. Nemůžu ale říct, že by toto mohlo nahradit arašídové máslo. PB2 spíš beru jako úplně jiný výrobek, který jsem zatím použila jako ochucovadlo skyru a jako příchuť do arašídových sušenek.

Přínosná recenze?

Peanut Butter Powder

Když chcete ušetřit kalorie, je to výborná náhrada za arašídové máslo, avšak arašídové máslo je arašídové máslo. Výborně se rozpouští a bude skvělé do salátů či těstovin.

Přínosná recenze?

Téměř autentická chuť arašídového másla

Jasně není nad opravdové máslo. ALE - chuť je i tak skvělá a co se mi líbí na tomto produktu, že si ho můžu umíchat buď do husté máslové konzistence, nebo tekutější na polití např. ovesné kaše, palačinek,... Velkou výhodou je méně tuku a pár ušetřených kalorií, které se v dietě vždy hodí. Jednoznačně doporučuju.

Přínosná recenze?

Vynikající

Někdo tady psal, že je to slaný, ale to mi nepřijde. Já moc nesolím, takže bych si toho asi všimla. Je to boží do jídla (např. Buddha bowl) nebo k nakrájeným jablkům. Krásně se to rozpouští.

Přínosná recenze?

Mňam

Nejlepší věc co jsem kdy měla

Přínosná recenze?

PB2

dobré, ale čoko je lepší

Přínosná recenze?

Nadšení při každé kžičce

Už jsem obědnávala několikrát. Jako náhražka bombastická a navíc ušetřím pár kcal. Výborný snad na všechno a ke všemu 😊

Přínosná recenze?

Super

Jak čokoláda tak příchuť original jsou opravdu moc dobré. Výhodou je také prášková konzistence,protože se snadno rozmíchá např. s proteinovým shakem. Doporučuji

Přínosná recenze?

Naprostá pecka

Přínosná recenze?