Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

Perfect Products Perfect Dish Spaghetti

Perfect Products Perfect Dish Spaghetti - diskuze k produktu

Těstoviny

Perfect Products Perfect Dish Spaghetti - 100% přírodní zeleninová alternativa těstovin

Jedinečná dietní BIO alternativa ke klasickým přílohám a ideální volba pro zdravý životní styl. Lehce stravitelná, chuťově variabilní a hotová za pár minut. Vhodná pro diabetiky, celiaky, vegany, sportovce i pro děti. Ideální při hubnutí a detoxikaci. Má tvar klasických špaget, ale není to těstovina. Je to zelenina. A abychom vám zjednodušili vaření, přidali jsme do balení i balíček s oblíbeným kořením Farm Paprika ze zeleniny z Polabí.

Perfect Dish je vyrobené ze zázračné asijské houby konjak (shirataki). Neobsahuje tuk, cukr, lepek ani sóju. Stogramová porce má jen 12 kalorií. Perfect Dish prospívá našemu zdraví dvojí silou – navozením pocitu sytosti (naplněním žaludku) a regulací vyrovnané hladiny inzulinu. Má tvar klasických špaget, ale není to těstovina. Perfect Dish je výborné jako příloha nebo jako hlavní jídlo ve slané i sladké podobě. Skvěle a bez kompromisu v chutích a vůních nahradí všechny konzervativní přílohy, které jsou zdrojem nevítané energie. Doplní maso a ryby, zahustí polévky a obohatí saláty. Tato potravina 21. století vám pomůže dosáhnout cílů a podpoří vás i v časech nejpřísnější diety. Když objevíte Perfect Dish, přílohy už nikdy nebudou ohrožovat vaši disciplínu a správnou výživu. Při doplnění vhodnými surovinami se můžete dosyta najíst dietního fitness jídla bez jediné výčitky svědomí.

Perfect Dish se vyrábí z kořene Konjac (konjak), který roste v jihovýchodní Asii. Konjaková houba obsahuje rozpustný polysacharid glukomannan, antiaging polyfenoly a další antioxidanty omlazující organismus a udržující štíhlost. Perfect Dish - tvar spaghetti, s kořením Farm paprika - obsahuje navíc českou kořenící směs. Stačí promíchat s propláchnutým Perfect Dish, ohřát na pánvi a konzumovat.

Perfect Products Perfect Dish Spaghetti v bodech:

  • zeleninová alternativa těstovin
  • obsah antioxidantů a omlazujících látek
  • vysoký obsah vlákniny
  • vhodná pro vegetariány, celiaky, do diety
Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpověď
Michaela Valchářová
před 2 lety

dobry den, kdy naskladnite? diky za odpoved

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Michaelo, naskladníme pravděpodobně zítra. Hezký den.