Perfect Products Perfect Dish Spaghetti

4,2
52 hodnocení

jen 24kcal

žádné sacharidy, přírodní, dobrý vkus, jednoduchá a rychlá příprava... moje nove oblibene testoviny

2

Asi je to dietní a asi jsem divná, dnesu hodně, ale přišlo mi to odporné...neříkám, že to nemůže někomu chutnat, mají prostě dost zvláštní konzistenci.

Za mna dobre

Clovek nemoze cakat, ze to budu luxusne soba rezance s najlepsou strukturou na svete, ale! ak su dobre ochutene, je to absolutne bez problemov zjeditelne, dokonca velmi dobre. Treba vediet, ze konzistencia tych rezancov je ina, su take viac gumene alebo ako to opisat, ale naozaj, s dobrym ''toppingom'' su vyborne a objednam zas.

Spaghetti

Za mně vůbec ne, po otevření mi to smrdí jako ryba a i přesto, že jsem to ráno opláchla vařící horkou vodou, tak večer, když jsem si to dala, akorát se mi z toho zvedal žaludek. Někomu to chutnat může, ale já už tento produkt nezkusím.

ÚŽASNÁ MAKRA I CHUŤ

Výborné spaghetti hlavně do diety, díky svým skvělým makrům. Jediné co bych jim vytkla je dosti vysoká cena, ale myslím si, že cena je vůči podobným produktům adekvátní. :) Skvělé jsou především se sojovou omáčkou a kuřecím masem.

skvělá alternativa

skvělá alternativa klasické přílohy, připomíná rýžové těstoviny. Po vyndání trochu nedefinovatelně voní, ale to se ztratí při propláchnutí. Samotné asi nic moc, ale po smíchání s omáčkou/šťávou/kořením super věc do diety.

úžasný produkt

Týmto produktom výrobcovia mnohým uľahčili život a stravovanie :)

Doporučuji

Perfect pasta, v mém případě chuť natural, je skvělá alternativa těstovin, pokud se jim vyhýbáte kvůli nutričním hodnotám nebo jakémukoli jinému důvodu. Dochutit si můžete podle sebe a chutnají dobře i neohřáté.