4,7
70 hodnocení

Vynikajici! – Kdysi jsem si v USA kupovala kasi presne s touto prichuti (Maple rown sugar) a byla vyborna a tohle je obdobne vyborny! Ta vune a ta chut! Super, urcite doporucuji a koupim znovu. Davkovani mi prijde moc "silne", ja zkousela prisypavat a ochutnavat. :-) PEanut butter taky dobry, ale Maple pro me rozhodne lepsi.

2

Dokonalost! – Kaši pěkně zahustí a udělá z ní neskutečně krémovou záležitost, mňam!

1

<3 – Konečně jsem zkusila všemi velice vychovalovaný protein od PEScience, musím říct že v kaši je naprosto luxusní, tak akorát sladký, kaši krásně provoní a je po něm taková krémová. Zkoušela jsem ho přidat i do pečení a ani tam nezklamal, z těsta vznikl nadýchaný něco jako "puding" a chut po upečení také výborná. Takže se přidávám k většině a příchut vanilka doporučuju <3 Maple brown sugar- také skvělej, o něco sladší. Nedokážu říct ktrá příchut je lepsí. Arašídové máslo- ROZHODNE NEJLEPSI :D pro milovníky arašídového másla- must have

Výborný! – Proteiny od Pescience skoro nemají konkurenci na trhu a ráda si za ně připlatím O:) tentokrát jsem sáhla poprvé po proteinu přímo do kaše, chtěla jsem Peanut, který bohužel byl vyprodaný :( tak jsem vzala Maple a super! :) pokud je podle recenzí Peanut ještě lepší, tak to musí být fakt bomba! :) Kaše je krásně krémová a chuťově tak akorát, není přeslazená a protein jde zároveň cítit.

Skvělá věc – Konečně protein udělaný tak, aby nedělal hrudky a a kdejaký cucky v kaši, dobře se spojí s vločkami a kaši udělá krémovou a naprosto skvělou. Žádný divný ocas na konci, nejsou cítit žádný sladidla, do-ko-na-lý♥

Protein 4OATS – Na doporučení Luciemin už jsem dlouho chtěla vyzkoušet příchuť Arašídové máslo/med...aaa... proč jsem tak dlouho čekala :) opravdu chuťově vynikají ,kaše krémová a krasně slaďoučká :)

Tak tohle ANO! – Nejlepší směs do kaše!Jediná nevýhoda?Mini balení???

Ranní kaše – Po otevření jsem se zhrozila té vůně vůbec mi nevoněl. Ale potom můj bože nebe. Kaši udělá krásně krémovou.

Úžasná chuť! – Trošku mi to dalo, přijít tomu na chuť, ale teď bych to mohla pořád! :)

Kamarád na cestách – Tenhle protein jsem si vzala s sebou na 2 týdny na dovolenou a vydržel akorát. Naprosto fantastická chuť a ve vločkách udělá tu nejlepší konzistenci! Jen cena mi přijde trošku zbytečně vysoká, ale jednou za čas se prostě musí. Na cesty budu objednávat znovu.