4,5
228 hodnocení

zklamání

velké zklamání-legendární snickerdoodle příšerně sladký, vůbec necítím skořici a chuť mi vůbec není příjemná ani v pečení/kaši, možná jiná příchuť bude lepší, ale mám docela strach zkusit. konzistence ale super krémová a nádherně voní!

4

Mňam!

Výborný protein chutí i konzistencí. Rozhodně doporučuji! Jediné, co mne trochu štve je, že člověk musí v proteinu “hrabat”, aby našel odměrku.

1

Nejlepší proteiny ever! 🙏🏼❤️

Chuť a konzistence dokonalá! Peanut butter cookie a cake pop jsou moje nejoblíbenější! Ale samozřejmě, ostatní jim konkurují velice, snickerdoodle, vanilka jim šlapou doslova na paty, chocolate cupcake , Peanut butter cup taky skvělý. Jinak je škoda, že tu už není cookies and cream ten byl taky dobrý.❤️

1

Krémový, hrozně sladký

Já nejsem moc zvyklá na sladké, takže pro mě to byl šok...krásně voní a z kaše udělá krémové nebíčko...do pečení je skvělý, ale třeba do tý kaše je na mě přeslazený...pokud miluješ sladký, asi ti sedne víc🙈 ... Dnes jsem ochutnala v kaši poprvé vanilkový...je určitě méně sladký než snickerdoodle, ale pořád je to dost...🙈krémovost a vůni si drží. Na pečení, kdy chcete osladit těsto, je super parťák, ale třeba do té kaše je na mě dost sladký...ale nic proti ničemu, já na sladký fakt zvyklá nejsem a myslím, že většině sedne a nedají na něj dopustit💫 Snickerdoodle tedy do pečení jedině, vanilku zvládnu i v kaši nebo třeba do pudinku...Nebýt určitých drobností ve složení, které se mi nelíbí, sáhnu po nich znovu.

1

Protein? Jednoznačně od PEScience!

1

PEScience Select Protein US

Nejlepší příchuť proteinu od PEScience.

Přeslazený

skvělý

Tak tohle byla trefa do černého. Za sebe používám proteiny především do pečení a kaší, a tady tahle příchuť přišla úplně vhod, krásně osladí jak kaší tak pokrm. nevím proč jsem tak dlouho váhala u koupě :-)

Achjoo... horší protein jsem neměla😫

Protože ráda sleduji Stephanie Buttermore (jestli ji znáte, stále zmiňuje příchuť cake pop, přidává každý den do vloček), chtěla jsem protein otestovat, protože jinak bych do takové příchutě nikdy sama nešla. Samotný protein už jde sám o sobě dost intenzivně cítit, konzistence v jídle byla opravdu hustá a vypadalo to lákavě... no ale přišlo na chuť a já zbytek jídla ani nedojedla. Dávala jsem ochutnat ostatním, kterým chutnal, takže určitě záleží na chuťových buňkách a preferencích jednotlivců, za mě je to ale fakt NO GO GO (bylo mi z té příchuti až špatně:( ) - velmi chemická chuť + hoodně jde cítit chemický ocásek - písčitá konzistence - na začátku sladké, ke konci až hořké Opravdu jsem se těšila, ale dost mě to zklamalo, vidím ho všude, je dosti zmiňovaný, tak jsem měla vysoká očekávání. Mám hodně ozkoušené proteiny od Aktinu, které jsou chutí úúúplně někde jinde!🙌🏻

Stálice <3 :D