4,6
252 hodnocení

zklamání – velké zklamání-legendární snickerdoodle příšerně sladký, vůbec necítím skořici a chuť mi vůbec není příjemná ani v pečení/kaši, možná jiná příchuť bude lepší, ale mám docela strach zkusit. konzistence ale super krémová a nádherně voní!

6

Krémový, hrozně sladký – Já nejsem moc zvyklá na sladké, takže pro mě to byl šok...krásně voní a z kaše udělá krémové nebíčko...do pečení je skvělý, ale třeba do tý kaše je na mě přeslazený...pokud miluješ sladký, asi ti sedne víc🙈 ... Dnes jsem ochutnala v kaši poprvé vanilkový...je určitě méně sladký než snickerdoodle, ale pořád je to dost...🙈krémovost a vůni si drží. Na pečení, kdy chcete osladit těsto, je super parťák, ale třeba do té kaše je na mě dost sladký...ale nic proti ničemu, já na sladký fakt zvyklá nejsem a myslím, že většině sedne a nedají na něj dopustit💫 Snickerdoodle tedy do pečení jedině, vanilku zvládnu i v kaši nebo třeba do pudinku...Nebýt určitých drobností ve složení, které se mi nelíbí, sáhnu po nich znovu.

3
Naprostý souhlas, je příšerně uměle sladký. Já mám právě sladké proteiny ráda, ale i tohle už je na mě moc.
1

Nejlepší proteiny ever! 🙏🏼❤️ – Chuť a konzistence dokonalá! Peanut butter cookie a cake pop jsou moje nejoblíbenější! Ale samozřejmě, ostatní jim konkurují velice, snickerdoodle, vanilka jim šlapou doslova na paty, chocolate cupcake , Peanut butter cup taky skvělý. Jinak je škoda, že tu už není cookies and cream ten byl taky dobrý.❤️

2

Mňam! – Výborný protein chutí i konzistencí. Rozhodně doporučuji! Jediné, co mne trochu štve je, že člověk musí v proteinu “hrabat”, aby našel odměrku.

1

Protein? Jednoznačně od PEScience!

1

Dost sladký, když ho rozmíchám ve vodě obsahuje takové cucky…nic moc

Úžasný <3 jak konzistence tak chuť

Po recenzích že je protein opravdu sladký jsem se trochu bála, ale je pravda ze mám ráda sladkou chut :D takže pro mě je naprostá pecka, v kaši , na normální pití, do tvarohu, prostě vše parádně dochutí a provoní po skořici.

Snickerdoodle protein jsem vybírala na základě recenzí a tak jak ho na instagramu a i zde všichni vychvaluji tak mě velice zklamal příliš sladký, písčitý s umělou dochutí. Znovu nekoupím zbytečně vyhozené peníze.

Na tento protein jsem se velmi těšila, ale upřímně? Jsem celkem zklamaná. Protein je šíleně sladký, má zvláštní písčitou konzistenci. V ovesné kaši se to celkem dá, udělá ji nadýchanou a krémovou. Láká mě příchuť Cake pop a Chocolate cupcake, ale trochu se bojím do toho ty peníze vrazit.