4,5
242 hodnocení

zklamání – velké zklamání-legendární snickerdoodle příšerně sladký, vůbec necítím skořici a chuť mi vůbec není příjemná ani v pečení/kaši, možná jiná příchuť bude lepší, ale mám docela strach zkusit. konzistence ale super krémová a nádherně voní!

6

Krémový, hrozně sladký – Já nejsem moc zvyklá na sladké, takže pro mě to byl šok...krásně voní a z kaše udělá krémové nebíčko...do pečení je skvělý, ale třeba do tý kaše je na mě přeslazený...pokud miluješ sladký, asi ti sedne víc🙈 ... Dnes jsem ochutnala v kaši poprvé vanilkový...je určitě méně sladký než snickerdoodle, ale pořád je to dost...🙈krémovost a vůni si drží. Na pečení, kdy chcete osladit těsto, je super parťák, ale třeba do té kaše je na mě dost sladký...ale nic proti ničemu, já na sladký fakt zvyklá nejsem a myslím, že většině sedne a nedají na něj dopustit💫 Snickerdoodle tedy do pečení jedině, vanilku zvládnu i v kaši nebo třeba do pudinku...Nebýt určitých drobností ve složení, které se mi nelíbí, sáhnu po nich znovu.

3
Naprostý souhlas, je příšerně uměle sladký. Já mám právě sladké proteiny ráda, ale i tohle už je na mě moc.
1

Mňam! – Výborný protein chutí i konzistencí. Rozhodně doporučuji! Jediné, co mne trochu štve je, že člověk musí v proteinu “hrabat”, aby našel odměrku.

1

Nejlepší proteiny ever! 🙏🏼❤️ – Chuť a konzistence dokonalá! Peanut butter cookie a cake pop jsou moje nejoblíbenější! Ale samozřejmě, ostatní jim konkurují velice, snickerdoodle, vanilka jim šlapou doslova na paty, chocolate cupcake , Peanut butter cup taky skvělý. Jinak je škoda, že tu už není cookies and cream ten byl taky dobrý.❤️

1

Protein? Jednoznačně od PEScience!

1

Na tento protein jsem se velmi těšila, ale upřímně? Jsem celkem zklamaná. Protein je šíleně sladký, má zvláštní písčitou konzistenci. V ovesné kaši se to celkem dá, udělá ji nadýchanou a krémovou. Láká mě příchuť Cake pop a Chocolate cupcake, ale trochu se bojím do toho ty peníze vrazit.

Za mě skvelý protein. Přidávám jak do ovesné kaše tak do sykru nebo jen do shakeu. Protein je hodně sladký, čož by někomu nemuselo sedět. Ja to mám i místo denní sladkosti.

Na tento protein jsem se těšila na základě recenzí... bohužel jsme se doma shodli, že chuť je nijaká a protein je ,,moučný”... na pečení fajn, ale jinak určetě raději nějaký dobrý bodylab či prom-in.

Zkoušela jsem zatím příchutě Snickerdoodle a Cake pop. Snickerdoodle za mě určitě vítěz, mohu říct, že je to asi nejlepší protein, jak složením, konzistencí i chutí. Cake pop byl taky výborný a nemám co mu vytknout, ale když si tyto dva postavíte vedle sebe, Snickerdoodle je vítěz.

Hodně velké zklamání, ale kaši udělá bezkonkurenčně nadýchanou a krémovou: Když to všichni na Instagramu a na svých Aktin seznamech tak doporučovali, tak jsem se rozhodla, ze tenhle protein taky vyzkouším. Velká chyba, měla jsem vzít Aktin/Vilgain skořicovou rolku, je 100x lepší a taky levnější. Po prvním napití jsem si řekla, ježiši, to je hnus. Je opravdu strašně sladký, ale tím nepříjemným způsobem s tím nepříjemným umělým ocasem. A to mám jinak sladké proteiny ráda (Bodylab ftw). A skořici tam já osobně ani skoro necítím. Sice se krásně hned rozmíchá bez hrudek (což je super), ale má takovou divnou konzistenci. Na pití opravdu nedoporučuji, a když už, tak jedině s vodou, protože mléko akorát hodně umocňuje tu konzistenci a sladkost. Vyzkoušela jsem to tedy v kaši a tam je to super. Spolu s Aktin/Vilgain to udělá opravdu nádherně krémovou kaši i bez mléka jen s vodou. Takže to holt budu používat jen do kaše a ještě to vyzkouším místo sladidla při pečení. Sečteno podtrženo, doporučuji si koupit raději Aktin/Vilgain skořicovou rolku, která je akorát sladká, je krásně cítit po skořici a je levnější. 😉 Edit: nakonec jsem se s ním celkem skamarádila při přípravě kaší a po přidání skořice navíc mu i přišla na chuť. Ty kaše s Aktin vločkami a tímhle proteinem jsou úplně jiný level, nádherně nadýchané a krémové. Akorát si musím hlídat množství a nedávat celou odměrku, jinak je to hrozně přeslazene.