4,6
369 hodnocení

Moc dobrý, jen dost hustý a sladký.

Hodně přeslazený protein. Dávám do jogurtů a ledové kávy.

dokonalé, miluju dýnové koření a skořici takže se řadí mezi oblíbence spolu se snickerdoodle a velké plus za mě je že naní tolik sladký <3

Nedá se pochybovat, že protein je kvalitní, ale příchuť cake pop ani chocolate cupcake mě nijak neuchvátila. Nic, o čem by psal člověk domů :)

Sladký,není zbytečně moc řídký, akorat by nekdo mohl mít problém s rozmícháním například s jogurtem. Je opravdu hutný a vznikne spíše takové těstíčko. V kaši dokonale cítit a chuť bombová!

Mám ráda hodně sladké proteiny, ale příchuť snickerdoodle je už i na mě příliš sladký😅 ale jinak je super a dobře se rozpouští

Konečně protein, který nechutná jako protein. Osobně nesnáším chuť proteinu, zkoušela jsem plno různých značek, ale žádná mi zatím nesedla. Musím říct, že PEScience je v tomhle opravdu jednička. Žádná hnusná pachuť po proteinu plus se krásně rozpouští. Jediné co mi vadí je, že je opravdu extrémně sladký. Cake pop nechutná moc jako dort spíše jako vanilka. Osobně příchuť vanilky nemám běžně vůbec ráda, ale u tohoto proteinu mi vyloženě chutná. Těším se, až vyzkouším další příchutě, snad nějaká nebude tolik sladká.

Příchuť mi nesedla, přidala mi taková chemická, al není nejhorší. Ale je velmi sladký, rose dá ale jednoduše vyřešit tím, že se více naředí. Konzistence a rozpustnost dobrá.

Strašně sladké, nechápu ten ohlas, nedá se to

Asi nejlepsi protein, co jsem mela. I kdyz sladsi, ale chutove vyborny, zadna pachut, skvela rozpustnost a neni mi po nem spatne od zaludku.