4,6
268 hodnocení

zklamání – velké zklamání-legendární snickerdoodle příšerně sladký, vůbec necítím skořici a chuť mi vůbec není příjemná ani v pečení/kaši, možná jiná příchuť bude lepší, ale mám docela strach zkusit. konzistence ale super krémová a nádherně voní!

6

Krémový, hrozně sladký – Já nejsem moc zvyklá na sladké, takže pro mě to byl šok...krásně voní a z kaše udělá krémové nebíčko...do pečení je skvělý, ale třeba do tý kaše je na mě přeslazený...pokud miluješ sladký, asi ti sedne víc🙈 ... Dnes jsem ochutnala v kaši poprvé vanilkový...je určitě méně sladký než snickerdoodle, ale pořád je to dost...🙈krémovost a vůni si drží. Na pečení, kdy chcete osladit těsto, je super parťák, ale třeba do té kaše je na mě dost sladký...ale nic proti ničemu, já na sladký fakt zvyklá nejsem a myslím, že většině sedne a nedají na něj dopustit💫 Snickerdoodle tedy do pečení jedině, vanilku zvládnu i v kaši nebo třeba do pudinku...Nebýt určitých drobností ve složení, které se mi nelíbí, sáhnu po nich znovu.

3
Naprostý souhlas, je příšerně uměle sladký. Já mám právě sladké proteiny ráda, ale i tohle už je na mě moc.
1

Nejlepší proteiny ever! 🙏🏼❤️ – Chuť a konzistence dokonalá! Peanut butter cookie a cake pop jsou moje nejoblíbenější! Ale samozřejmě, ostatní jim konkurují velice, snickerdoodle, vanilka jim šlapou doslova na paty, chocolate cupcake , Peanut butter cup taky skvělý. Jinak je škoda, že tu už není cookies and cream ten byl taky dobrý.❤️

2

Mňam! – Výborný protein chutí i konzistencí. Rozhodně doporučuji! Jediné, co mne trochu štve je, že člověk musí v proteinu “hrabat”, aby našel odměrku.

1

Protein? Jednoznačně od PEScience!

1

Skvělý protein! Kaše je díky němu vždy krásně Křenová !🥥

Za dlouhé roky ještě žádný protein nepřekonal starý dobrý Select Protein. A že jsem jich už zkusila! Díky své intenzivní chuti je bezkonkurenčně nejlepším pomocníkem při pečení. Nejen, že těstu dodá bílkoviny, ale zároveň ho osladí a přidá grády. Ze všeho nejlíp si vede v disciplíně snídaňových kaší. Postará se o tu nejkrémější kanzistenci a skvělou chuť! Moje stálice jsou příchutě "snickerdoodle" a "cake pop".

Není skladem často, ale když bude BER!!! Úplně poprvé se mi do něj nechtělo investovat, protože je dražší.. ale stojí za každou utracenou korunku, věřte mi! (Ps. doporučuji koupit rovnou to větší balení) SNICKERDOODLE vede na plný čáře, CAKE POP mě maličko zklamal :( jsou skvělé na pečení, protože jsou výrazné a slaďoučké. Vypít bych ho asi nedokázala :D na pití doporučuji aktiňácký :)

Sama pravidelně kupuji asi jen tři příchutě proteinu. Všem jim ale jednoduše už několik let kraluje samotný SNICKERDOODLE. Na samotné pití je hodně sladký, ale do kaše nebo lívanců je opravdu ideální 😍

Pescience si mě získal ať už na pečení nebo jako klasický protein po tréninku. A snickerdoodle je luxus příchuť! Kdo má rád protein s výraznou a sladkou chutí, tento pro nej bude naprosto ideální.