PhD Nutrition Diet Whey High Protein Bar

4,4
147 hodnocení

double chocolate brownie

Skvělá makra a krásně měkká tyčinka! Doporučuji

1

Nová verze tyčinek

Z mých asi nejoblíbenějších proteinových tyčinek se změnou obalu i textury staly jedny z těch, po kterých už znovu určitě nesáhnu. Z původně měkké konzistence je najednoi dost tuhá, pod čokoládovou polevou je dost nešťastně umístěná náplň,, která vám vyteče v 99% případů do obalu, takže jste ulepení úplně všude. V porovnání s předchozí variantou, která byla krásně měkká, chuťově vynikající, je ta nová verze obrovským zklamáním.

Pokud hledáte sladké, "měkké" tyčinky

Hodně (hodně, hodně) sladké, konzistencí poměrně měkké. Cítím takovou zvláštní pachuť,sníst se dají, každopádně hořká káva tu konzumaci značně ulehčuje.

Proč ne

Fajn tyčinky, super hodnoty, jen nic zázračného :) nejlepší určitě Dark Choc Mocha nebo Triple Choc cookie

Lowcarb, ale chutove prilis lepkave

Umělé

Tyčinka by byla moc dobrá. Má v sobě karamel a čokoládovou vrstvu a je obalená bílou čokoládou a je hodně sladká, ale bohužel je HROZNĚ umělá, asi nejumělejší tyčinka co jsem kdy měla :/ už ji nepotřebuji

🤷🏼‍♀️

Tyčinka není umělá, dá se s chutí sníst, ale rozhodně se nedočkáte “wow”. Složení také žádná sláva, příště rozhodně šáhnu jinam.

decent

Not my favorite but definitely not the worst either. I dont like the texture very much.

znám lepší :/

byla jsem upřímně zklamaná. čokoláda umělá, křupky změklé, za hodně peněz málo muziky :(

Dobré, ale nevýrazné

Jak už tu někdo psal - všechny příchutě chutnají skoro stejně. Se zavázanýma očima bych nepoznala, kterou příchuť jím, dokonce ani když je tam rozdíl v bílé x čokoládové polevě. Chuťově fajn, konzistence mi moc nevyhovuje - čokoládová vrstva hrozně slabá a "rozteklá" i po vyndání z lednice, vnitřek naopak celkem tuhej. Makra fajn, složení dost hrůza. Nic co bych jedla s nechutí, ale znovu neobjednám.